Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! A ti fiatok mikor...

Anyukák! A ti fiatok mikor lett szégyenlős?

Figyelt kérdés

Most 12 éves,és az megszokott,hogy egy boxerben megy fürdeni,de épp most jött ki meztelenül a fürdőszobából.A ti fiatok hány évesen lett szégyenlős,amikor már nem mutatkozott pucéran?

Kérdeztem is tőle,hogy nem zavarja,hogy látom pucéran,és rezzenéstelen arccal mondta,hogy nem.

Vagy majd csak akkor lesz szégyenlős mikor szőrösödik?


2018. febr. 13. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Az én fiam 25 éves. Boxer alsóban simán mászkál előttem, meztelenül már rég nem, aminek örülök is. Van egy időszak, amikor az már illik meztelenkedni ahogy én sem meztelenkedek előtte. Olyan 14-15 évesen már figyelt arra, hogy pucéran ne lássam..
2018. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ő még nem az, én már nem szeretem ha pucérkodik. 13 éves.
2018. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
7 és fél éves, már kis ideje szemérmes. Kb. 6 éves kora óta.
2018. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én eléggé szégyenlős vagyok itthon is.nagyon ritkán mászkálok alsónadrágba vagy boxerba.Mindig bezárkózok amikor fürdeni megyek 13f
2018. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém 18 éves és szerintem a szégyenlősséget hírből sem ismeri. Neki az tök normális, hogy a fürdő és a szobája közötti távolságot egy szál p.csben teszi meg, és igazából valahol meg is tudom érteni. Végül is mégiscsak otthon van, hol pucérkodjon egy jót az ember, ha nem otthon? Engem igazából kifejezetten nem zavar, mostanság nem gyakran vagyok otthon, a szüleink meg egy emelettel lejjebb laknak (a tetőtér van beépítve az öcsémnek és nekem), de szült már kínos szituációt, például mikor a párom halálra vált arccal tért vissza a fürdőből, és az volt az első kérdése, hogy "Te, a tesód exhibicionista?". Szóval, nem akarlak megijeszteni, de lehet, hogy sose változik meg. 20/l
2018. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a mai napig nem vagyunk szégyellősek egymás előtt ugyan úgy mászkálunk meztelen,fehérneműben 36N
2018. márc. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!