Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányos Anyukák! Ti fiú vagy...

Lányos Anyukák! Ti fiú vagy lány unokát szeretnétek jobban?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Fiút
2017. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
A parasztok fiút, mert az a "gyerek", a lány az csak lány. A középkorban visszamaradt, sötét parasztoknál ez így működik.
2017. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem mindegy, csak sok unoka legyen.
2017. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Anyum (én lány vagyok) azt mondta, hogy szerinte és igazi "lányos anyuka" leszek :) Én is nagyon szeretném, ha kislányom születne majd, de persze ha fiam születik, akkor is hihetetlenül boldog leszek :)
2017. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem, egy szubjektív dolgot, hogy ki mit szeretne miért kell leszavazni, csak mert az valakinek nem egyezik az elképzeléseivel?
2017. dec. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Egészségeset.
2017. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Anyumnak egy lánya vagyok, ő csakis lány unokákra vágyott, minden unokánál drukkolt hogy lány legyen, amikor már mindenki fiút akart, mi meg rokonok-ismerősök is, ő akkor is lánynak szorított :)

Nekem mindegy lenne, csak egészség és kimondható, megjegyezhető nevet kapjanak lehetőleg (bele nem szólnék).

2017. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk pont most vagyok kismama . Mindenki ugy van vele mindegy mije lesz csak egészséges legyen de azért mindenki azt mondja olyan jó lenne ha kislány lenne :D Már csak azért is ,hogy tudjam milyen volt velem gyerekként (igazi kislány voltam :D )
2017. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Nincs meg gyerekem, de msjd lany unokat szeretnek.
2017. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Én már annak is örülnék, ha egyáltalán egy is lenne...A lányom még a kamaszkor elején van, de már közölte velem, hogy soha nem akar gyereket.Nem tudom később mennyire változik a véleménye, de ez most szomorúan érint.Szóval nekem tényleg mindegy lenne a neme, csak lenne...
2017. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!