Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagy fiam mostanában megjegyzé...

Nagy fiam mostanában megjegyzéseket tesz a testére, kritizálja magát. Fekvőtámaszokat csinál. Szerelmes?

Figyelt kérdés

Sportos, magas, jóképű, de nagynak mondja a hasát, pedig vékony.


Remélem, kedves, mosolygós, önzetlen lányt talál.


2018. febr. 19. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tetszik neki valaki.
2018. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kizárva, hogy nem egy lány áll a viselkedése hátterében.

Emlékszem, mikor én kamaszlány voltam, és szerelmes lettem, én is a külsőmön kezdtem el változtatni. Ez ilyenkor természetes:)

2018. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Mennyi idös?


A szomszéd srác így kezdte, és már több éve hol benn van a kórházban, hol otthon, mert anorexiás lett.

2018. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne higyjük már rögtön azt, ha valaki a testével foglalkozik az egyből szerelmes. Ez a legnagyobb bullshit.

Legtöbben már évtizedek óta nem azért edzenek, mert a lányoknak akarnak tetszeni, hanem a társadalmi elvárás már sokszor a sportos, már-már inkább kigyúrt testalkat.

Mindenhol kigyúrt testépítők köszönnek vissza rá, plakátokról, reklámokból, filmekből, stb. így elkezdi zavarni, hogy neki nincs olyan teste, mint azoknak.

2018. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem csak a másik nemnek való megfelelés állhat a háttérben, kiskamaszoknál és befolyásolható felnőtteknél lehet a kortársainak/barátainak való megfelelés, népszerűbbé válás. Nem csak a fiatalok között divatos az edzés, izmos testalkat, hanem a felnőtteknél is.
2018. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
magánügy
2018. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Októl függetlenül én támogatnám.
2018. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!