Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 7. 000 euróért szült, de a...

7. 000 euróért szült, de a megjelenésemre tesz bántó megjegyzéseket?

Figyelt kérdés
A párom rokonának a felesége a napokban szült 7.000 euróért egy magánklinikán Olaszországban (ott élnek). Több alkalommal vissza hallottam bántó megjegyzéseket a külsőm, a márkás ruháim és kozmetikumaim és a szokásaim miatt. Megjegyezném,az egész ruhatáram értéke nem éri el 7.000 eurót. Nem érdekel mit csinálnak, de bántó hogy egy nagyon szegény lány akit a totális szegénységből emelt ki a férje luxusklinikán akar szülni miközben rám tettek több alkalommal bántó és irigységre utaló megjegyzést. A lány szülei éves bevétele nem éri el a szülésre fordított összeget. Picit elszakadt a cérna, mikor szóvá tettem mindezt. Nekem nincs gyerekem még, de biztos vagyok abban hogy sajnálnék ennyi pénzt kifizetni egy szülészet luxus színvonalú ellátásáért.
2017. jún. 16. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Majd, ha felnőttèl, megtanulod leszrni, hogy mit mond más! ☺️
2017. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Mi a kérdés? Egyébként te sem vagy különb, mint a rokonod! Mi közöd hozza, hogy mennyiért szült, meg hogy mennyi a szülei jövedelme...stb...?
2017. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Ket, egymasra irigy liba, megerdemlitek egymast.
2017. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Én sem értem, mi a kérdés, de ez egy felnőtteknek szóló témakör.
2017. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Lehet azért tesznek rád megjegyzéseket, mert szívesen szórod a pénzt, de már előre kijelented, ha lesz is gyereked, az azzal kapcsolatos dolgokra tuti sajnálni fogod.
2017. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Èn ugy gondolom hogy nem vagyunk egyformàk,mindanyiunknak megvannak a maga szokàsai.Persze nem szép dolog hogy kibeszèlnek a hàtad mőgőtt,de most teis ezt teszed.Én nem foglalkoznèk vele mert mègyegyszer mondom nem vagyunk egyformàk.Egyébkèn kövezetek meg de azért 7000 euro az több mint 2 millio forint,ènsem adnèk ki annyi pènzt,és nem azért mert nem szeretnèm a születendö gyermekemnek a legjobbat.
2017. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
A párod rokonának a a feleségével, a nyilvánvalóan nem közeli rokon, nem kell kapcsolatot tartani, he ennyire kiakaszt.
2017. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Ők legalább a szemedbe mondják, ha gondolnak valamit, te meg képes vagy és már az interneten is próbálsz vadidegeneket toborozni, hogy köpködjenek rájuk.
2017. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
200 nettóból én sem adnék ki két milliót a szülésért, de a kérdező itt írogatja, hogy a a totális luxusba emelte a párja az illető nőt, aki annyiért szült. Magyarul, van mit a tejbe aprítani. És akkor itt írogatja, hogy milyen szegény volt, meg a szülei mennyit kerestek/keresnek. Milyen gusztustalan egy ember az ilyen? Ennyire irigy vagy, vagy mi a fene? Azért, mert ő szegényként nevelkedett, ha utána gazdasgában él, akkor azért ne tegyen olyan dolgokat, amikre már futja, mert valamikor régen nem lett volna rá? A gyerek gazdag apja, meg azért ne állja egy magánklinikán a számlát, mert akinek gyereket csinált az valamikor szegény volt, hát akkor minek is a gyerekre is költeni? Nevetésges vagy kérdező. Menj aztán szerezz barátokat, meg hobbit, akkor nem azon kell emésztened magad, hogy neki jobban bejött az élet mint neked.
2017. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Honnan veszitek, hogy zsebböl fizette ki a 7000 eurot?

Èn is külföldön élek, magánklinikán szültem 6000 euroèrt, de a biztosításom fedezte 100%-ban. Nekünk mindössze 50 eurónkba került, ez az ára egy benyújtott kèrvènynek a biztosítónál. Ès mèg mielött valaki belekötne, hogy ez biztos valami méregdrága biztosítás ès a vègèn ugyanott vagyunk...lehet, hogy drága, söt biztos, de a cègem fizeti, szóval ez nekem megint nem kerül egy fillérembe se.

Attól mèg nem szèp, hogy kibeszèl ès leszól a hátad mögött, èn csak azt mondom, hogy nem tudhatjuk, hogy ök fizettek-e ki tènyleg 7000 eurót. Lehet szintèn biztosító volt.

2017. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!