Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák Ti hogyan kezelitek...

Kismamák Ti hogyan kezelitek a pocakozokra tett megjegyzéseket?

Figyelt kérdés
25 hkm vagyok, egyáltalán nincs nagy pocim, ha olyan ruhát veszek fel semmi sem látszik.Mégis mást sem hallok ismerősöktől, munkahelyen (valaki kedvesebben, valaki irtó tahó módon) hogy óriási a hasad, a végére mem fogod magad bírni, fel sem tudsz majd állni stb. Ha még igaz is lenne/lesz akkor sem kellene ilyeneket mondani...legalábbis én úgy gondolom.Mindenki rögtön a hasamat sasolja (tudom hogy bután fog hangzani) de olyan mintha már csak egy nagy pocak lennék semmi más.Eléggé kiborító.Ti hogyan tudjátok magatokban az ilyen szituációkat kezelni? Annyival szoktal általában lereagálni hogy az a dolga hogy nőjön...de már nagyon kezdem unni.Legszívesebben már ki sem mozdulnék otthonról az ilyen megjegyzések miatt.Az is igaz hogy mióta terhes vagyok sokkal érzékenyebb vagyok mint régen...de a hormonokkal nem tudok mit kezdeni☺

2016. ápr. 22. 08:44
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásért ☺ "pocakotok" akar lenni.
2016. ápr. 22. 08:45
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen,egy boltban az eladó hölgy jött ezzel folyton. Egyszer egy amúgy is rossz és lelkis pillanatomban kezdett el jönni a "húú 2 nap alatt mennyit nőtt a hasad" szöveggel,visszakérdeztem komorabb hangnemben,hogy "zavaar?" .utána egyszer sem mondott semmit. De addígra már untam. 2 naponta ezt hallgattam és igen,nekem óriási hasam volt. Ettől még unhattam.
2016. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! :( Örülj neki, hogy nem simogatják! Na, én attól mentem a falnak.
2016. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Kettes: a "húú 2 nap alatt mennyit nőtt a hasad" mondatra a következő lett volna a helyes válasz: a tiéd is. :DDDDDD
2016. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én nagyon élvezem hogy van pocak és azt is hogy ha kedvesen megjegyzik.Persze nekem még nem volt bunkó beszólàs .Elég nagy hasam van ,màsodik baba.

Légy büszke a pocalodra s ne hagyd magad bosszantani.

Vàlaszolj valami frappànsat s hagyd faképnél.

Tudom hogy érzékenyebbek vagyunk de ne hagyd magad:)

Ne törődj senkivel:)

2016. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszoló!Én inkább elviselem a simogatást mint a bántó megjegyzéseket ☺
2016. ápr. 22. 08:56
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

18 hetes vagyok, és elég nagy pocakom van...reggel még tűrhető, de estére akkora lesz, mintha kb mindenórás lennék! :D

Nem foglalkozom vele, ha valaki megjegyzést tesz. Rávágom, hogy előtte is volt pocakom. És nem érdekel, büszkén viselem a terhességet, örülök, hogy az vagyok, és örülök, hogy már látszik is, így legalább nem csak a tudat van, hogy van valaki a pocakomban, hanem a látszatja is megvan! :)

2016. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

4# köszi :D

Komolyan ha újra kismama leszek és valaki ezzel fog jönni huzamosabb ideig,akkor ezt elsütöm 😊😊😂😀😀

2016. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Eddig én is olyan büszke voltam a pocimra, olyan ruhákat vettem fel ami engedte láttatni, de az utóbbi pár napban a bántó hozzászólások miatt inkább szinte takargatom.A negatív emberek úgy elveszik az ember önbizalmát és kedvét is.Voltam már terebélyes, nagy fenekű....:(
2016. ápr. 22. 09:09
 10/21 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló...legközelebb én is kipróbálom ☺
2016. ápr. 22. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!