Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák ti szomorúak lennétek...

Anyukák ti szomorúak lennétek ha a lányotok nem mondná meg hogy megjött az első menstruációja?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Inkább elgondolkodnék rajta, hogy van-e bármilyen baj a kapcsolatunkkal, és megbeszélném vele, hogy ezeket a dolgokat nyugodtan kezelje magánügyként,ha neki így a jobb, hiszen már lassan felnőtt nő lesz, de ha bármiylen kérdése vagy problémája lenne, akkor bátran fordulhat hozzám.

2018. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi jöhetnek még válaszok
2018. febr. 25. 15:05
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Igen, mert az azt jelenti, hogy valami nem stimmel a kapcsolatunkban.

Normális anya-lánya viszonyban nem fordulhat elő, hogy ilyet ne mondjon el.

2018. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem mutatnám neki, de szerintem igen.
2018. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Én anno nem mondtam el, megtudtam venni magamnak a betétet. Tudtam mindent ,amit kell , felvilágosítás órák pont elegek volt ehhez


Erdekes megis jo a kapcsolatunk es az is volt, nem sertodott meg. Tiszteletbe tartotta az intim dolgaim. Sexrol persze beszeltunk, de arrol már előbb. 13 évesen,15évesen jött meg kb.


Ennek mar 9éve

2018. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Ez az ő magánügye.
2018. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Én elmondtam édesanyámnak anno, de csak azért, mert még nagyon fiatal voltam kb 12 éves se plusz anyám nem használt betétet, csak vattát, azzal meg én nem akartam mászkálni. Ha később jött volna meg és lett volna rendszeres zsebpénzem, akkor nem hiszem, hogy elmondtam volna akármennyire rosszul esik neki. Nem volt annyira szoros a kapcsolatunk, amikor pl. a tamponhasználatról kérdeztem, lerendezte annyival, hogy "ott van a papíron hogy kell használni, olvasd el".
2018. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Én nem mondtam el mert sosem beszéltünk ilyesmiről ezért gáznak éreztem. Aztán rájött és haragudott. Aztán próbált kompenzálni dolgokkal. Mai napig sem szívesen beszélek vele ilyesmi dolgokról
2018. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen szomorú lennék, hiszen fontos dolog. Én anno apukamnak mondtam el, pedig volt zsebpenzem. Anyukam hamarabb meghalt.Tudtam hogy mi az a menstruacio, de fontosnak tartottam, hogy tudjon róla. Szexről persze nem meséltem utána. :D
2018. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szegény utolsó :(
2018. febr. 26. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!