Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák ti szomorúak lennétek...

Anyukák ti szomorúak lennétek ha a lányotok nem mondná meg hogy megjött az első menstruációja?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 14:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
Inkább csalódnék magamban, mert azt jelentené számomra, hogy valamit nagyon rosszul csináltam anyaként, hiszen a saját lányom nem bízik bennem.
2018. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Én beszélgettem a kislányommal sokat és már előre felkészítettem lelkileg, hogy mire számítson. Mikor megjött az első vérzése tudatta velem. Mivel tudta már mi a teendő, hogy nagyobb gondal kell tisztálkodni, milyen betétet kell használni és esetleg fájdalommal is jár, így minden ment a maga kerékvágásában. Másnap hajnalban mentem dolgozni (szombati nap volt). Hazaérve a munkából mesélte a lányom meg az apja, hogy mi történt reggel mikor én már nem voltam otthon. Szegény kislányunknak nem volt elég nagy méret a betét, és reggel felkelvén a lányunk ágya tiszta vér volt. Az apjának szólt, hogy segítsen neki ágyat húzni és egyebek. Így az apja is akaratán kívül tudatva lett, hogy a lányunk nagylánnyá cseperedett. Az apja szó nélkül tette a dolgát és segített neki a teljesen átázott ágyneműk lecserélésénél, és matrac tisztításnál.
2018. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Én nem anyukámmal nőttem fel. Apukámnak kellett elmondanom, de anyukám is szinte rögtön megtudta tőlem. Ha lesznek gyerekeim biztos fogok velük erről beszélni és szeretném, ha bíznának bennem annyira, hogy elmondják. Ettől függetlenül vannak nagyon zárkózott emberek, akik senkinek sem nyílnak meg. Lehet jó a kapcsolat, attól még ez náluk tabu.
2018. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!