Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Csalódnátok a gyereket...

Szülők! Csalódnátok a gyereketekben, ha semmilyen sportot nem űzne?

Figyelt kérdés
14-18 év körüli sracrol van szó.
2018. márc. 3. 09:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem csalódott lennék, hanem aggódnék, mert sportszakemberként pontosan tisztában vagyok vele, hogy kritikusan fontos az egészség megőrzése szempontjából. Próbálnék keresni valamit amit szeret - szerintem mindenki meg tudja találni a sportját, legyen az tánc, lovaglás, küzdősport vagy trambulin. Nem csak a tesi meg a foci létezik :)
2018. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Aki lepontozta azt a többszörösen bizonyított tényt, hogy a sport esszenciális része az egészségmegőrzésnek és minden gyerek találhatna valamit amit szeret, az voltaképpen k***a hülye, vagy k***a hülye ÉS egy lusta nagy szar, akinek nincs kedve a puruttyát hurcolászni ha akár a tévé elé is leültetheti megposhadni?


Költői kérdés volt.

2018. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12 nekem pl semmi sport nem tetszik, néha futok, de csak kényszerből.
2018. márc. 5. 11:06
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem csalódnék, a családunkban senki sem nagy sportember, persze örülnék ha kipróbálna párat és lenne valami amit legalább alkalmanként űzne (akármi, futás, biciklizés, ha éppen kedvet kap hozzá) de ha nem tetszik neki nem fogom kényszeríteni mert csak mégjobban megutálja. Csak annyit szeretnék hogy legyen bármilyen produktív tevékenység amit szívesen csinál.
2018. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem csalódnék. Jó dolog a sport, én örülök, hogy a szüleim engem és a testvéreimet is kicsiként beirattak sportolni, amit mindannyian sokáig lelkesen csináltunk. Ha ő nem akar, akkor nem kell erőltetni. Ennyi idősen már kialakul az, hogy ki mennyire ügyes, ha belekezd valamilyen sportba és nem megy neki, akkor csak rossz élménye lesz. Plusz 14-18 éves. Én 15 évesen hagytam abba, ahogyan az idősebbik húgom is,

mert szimplán nem volt időnk. Messze laktunk a helyszíntől, buszoztunk, utána hulla fáradtan hazamenni tanulni. Ha nem akar élsportoló lenni, akkor inkább tanulásra koncentráljon, és ha van ideje menjen el futni, kondizni, hasonlók.

2018. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!