Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kérjek a szülinapomra ha...

Mit kérjek a szülinapomra ha megvan mindenem?

Figyelt kérdés

Most voltunk síelni,kb minden hétvégén megyünk apummal valahova (elváltak a szüleim) tehát ilyesmit nem kell kérnem. De igazából mindenem megvan. Telefon,ruhák,laptop,cityboard,rengetek könyv,videójáték.Karácsonyra lovat kaptam.

Még egy kiskutyát szeretnék,de az majd csak nyáron lesz. Akkor lesz apum barátjánál alom.

Anyától mindig könyvet kapok az oké. De apa minden nap kérdezi mit szeretnék. Szerintetek? Van lakástakarékom amit majd 5év múlva vehetek ki, meg egy külföldi bankban van valami számla ahová apum és a nagyiék raknak pénzt. Arra is gondoltam,hogy megmondom oda utalja amit nekem szánna. Szerintetek?

14 éves leszek amúgy.



2018. márc. 6. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Kérd hogy adja egy jótékonysági szervezetnek így jót is teszel és kérsz is valamit
2018. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Jaj szegény, mit fogsz kapni most te a válaszolóktól... :D
2018. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Kerj konzolhoz jatekot az a legjobb vagy egy jatekban premium feltoltest.


Jobb videokartyat, procit gamer egeret

2018. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Apa sokat jótékonykodik amúgy is.
2018. márc. 6. 19:51
 5/13 anonim válasza:
30%
Én egy kis észt is kérnék emellé a sok pénz mellé,mert ha apuci-anyuci már nem lesz többet,akkor a pénz fogytával a te értéked is csökkenni fog,erről garantálni tudlak. (: Csak serényen bújd a nyelvtan könyvet,vegyél vissza kicsit az egódból,tanuld meg,hogy a földi,kézzel fogható javak nem örök érvényűek,bár prédikálhatunk itt neked,az elkényeztetett személyeddel nem fogsz tudni tovább látni a felszínes,képmutató világodon.
2018. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nyelvtanfolyamot és nyelvvizsgát.
2018. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Osztom a 6os véleményét! Most vagy a legjobb korban (gondtalan), érettsegi előtt elég nehéz és az egyetemi évekről meg ne is beszéljünk.
2018. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Mondtam!!!:D
2018. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Most fogok nyelvvizsgázni (angolból). Gimiben pedig elkezdem a franciát vagy a spanyolt.

Sokat tanulok, most nem akarok suli mellett még egy külön órára járni.

2018. márc. 6. 20:52
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Vagy utalja oda,vagy adja neked,és elmentek a barátnőddel kirándulni belőle vagy szoliba vagy élményfürdőbe stb.Én a barátnős verziót választanám :D
2018. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!