Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kérjek a szülinapomra ha...

Mit kérjek a szülinapomra ha megvan mindenem?

Figyelt kérdés

Most voltunk síelni,kb minden hétvégén megyünk apummal valahova (elváltak a szüleim) tehát ilyesmit nem kell kérnem. De igazából mindenem megvan. Telefon,ruhák,laptop,cityboard,rengetek könyv,videójáték.Karácsonyra lovat kaptam.

Még egy kiskutyát szeretnék,de az majd csak nyáron lesz. Akkor lesz apum barátjánál alom.

Anyától mindig könyvet kapok az oké. De apa minden nap kérdezi mit szeretnék. Szerintetek? Van lakástakarékom amit majd 5év múlva vehetek ki, meg egy külföldi bankban van valami számla ahová apum és a nagyiék raknak pénzt. Arra is gondoltam,hogy megmondom oda utalja amit nekem szánna. Szerintetek?

14 éves leszek amúgy.



2018. márc. 6. 19:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem kérj apukádtól is könyvet, olyat, amit ő választana, ajánlana neked. Vagy mást, amit ő csinál/bele tudja tenni önmagát úgy, hogy személyes legyen. Ha ez kisebb értékű, mint amit ő gondolt, a maradékot kérd a számlára.

Mi egyik évben karácsonyra kitaláltuk otthon, hogy mindenki csináljon kézzel készített ajándékokat (is), és nagyon szép emlék lett.


Egyébként jó neked! Okosan éld az életed! :)

2018. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
Kérd, h nyissanak neked egy számlát és kezd el gyűjteni a pénz. Tudod, sok kicsi sokra megy, és bármennyi is gyűlik össze, jó lesz az, amikor szükség lesz rá.
2018. márc. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Az teljesen jó. Mármint a számlára utalás. Az #5 féle irigyekkel ne foglalkozz. Bár mindenki ennyire normális lenne.
2018. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!