Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Mit csinálnátok?

Mit csináljak? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves tesóm én vagyok 13. Na a lényeg múltkor le akartam egy kis fólyohoz menni a barátommal és apa leengedett merrt neki megmondtam kivel megyek. Indultam volna ki hogy elmegyek egyszer csak tesom kérdezi hova mész mondom xy fólyohoz,erre ő és kivel mondom egyedül. Nem akartam neki el mondani kivel megyek mert ő se mondja meg hol randizik a barátnőjével. Aztán bezárta a kaput és nem engedett ki. Pedig apa elengedet azelött kiteregettem mert anya azt irta ki hogy azt csináljam meg. Mien jogon nem enged el és parancsollgat?
2010. jún. 11. 15:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
miért nem válaszol senki?? 3 órakor tettem fel a kérdést most van 5:13 és még senkisem válaszolt nem értem de hagyuk ha előre tették mért nem válaszolnak?? nem segit valaki?? Köszi
2010. jún. 11. 17:12
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Azt hiszi,hogy ő a nagyobb és ezért neki mindent szabad..én a helyedben apámhoz mentem volna,és elmondtam volna neki,hogy mi történt.

Semmi joga nincs ahhoz,hogy ne engedjen ki,ha már a szüleid megtették!

2010. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen apu elbeszélgetett vele de minden hiába... mert utánna 35 percre kimentem de már hiába már a barátomnak haza kelledt menni.:(
2010. jún. 11. 17:14
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Akkor apuddal együtt kellett volna kimenned a kapuig,és úgy nem tudta volna rázárni.

Legközelebb ne mondj el ilyeneket a tesódnak..

2010. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ha nem mondom azért nem enged ki...
2010. jún. 11. 17:29
 6/14 A kérdező kommentje:
és ez engem nagyon idegesit szerintetek jogos a felháborodás?
2010. jún. 11. 18:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Jogos. Beszéld meg a szüleiddel, hogy beszéljenek vele.
2010. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Megbeszéltem velük és azt mondta apa hogy ő nem kérte meg rá hogy utasidgasson és anyu sem. Erre ő felháborodott és ordibállt szóval ez a hatás nála nem válik be.

várom még a válaszokat

2010. jún. 11. 20:22
 9/14 anonim ***** válasza:

Gondolom félt téged,hisz te lány vagyok :)

Bennem még az merült fel,hogy ő mikor körübelül annyi idős volt,mint most te vagy és ő valami rossz dolgot tett amit nagyon megbánt (esetleg az miatt is,hogy a szüleid megengedték,hogy elmenjen ő meg rossz dolgott tett vagy elszökött mindegy valami ilyesmi) és nem akarja,hogy ebbe a hibába teis beleess a saját példáján,mert ő azt már kijavitani nem fogja tudni,de neked még tud segíteni,bennem még ez merült fel esetleg ülj le a tesóddal beszélgetni erről.

Nem lehet,hogy attól fél,hogy lefekszel a fiúval?

Hisz csak a bátyád (ha jól értelmeztem a válaszaid).


Ha nem javul a helyzet akkor mond,hogy a barátnőddel mész,bekel szaladnod a suliba mert bent hagytad a füzeted

boltba kell menned vagy valami.Normális esetben nem mondanám,hogy hazudj neki,de igazából SEMMI köze se joga nincs beleszólni,főleg ha a szüleid megis engedték,hogy elmenj ezt nyugodtan elmondhatod neki.


Sok Sikert.

2010. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát nem hiszem hogy azt gondolná hogy lefekszem vele mert apa csak 1 órára engedett le leérni oda 10 perc. Meg persze nem ketten mentünk hanem a testvére is jött ő is osztálytárs. Megbeszélni azért nem akarom vele mert ha nincs jó kedve akkor rajtam tölti ki a dühét. De nagyon szeret mert mindent megkapok tőle a 20000 ft telefonomat is majdnem ő vette meg szóval egy szót sem szolhatok de nagyon nem teccik nekeem ez igy. Mert apa leengedett szoval... jah köszönöm a válaszokat

2010. jún. 12. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!