Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Párom nagylányát 13 éve...

Párom nagylányát 13 éve neveljük mi, anya Angliában ment, a lányát azóta se akarta vinni, alkalmanként látogatja, már ki-kiviszi 1-2 hétre évente és "ahogy nő egyre jobban szereti"?

Figyelt kérdés
Velem(a nevelőanyjával),meg csak,ha érdeke fűződik,kedves..apjával elég felületes a viszony,BÁRMI kell,hozzám fordul,mitévő legyek?tudom,kamasz is,elég rossz lehet neki,de akkor sem vagyok fából..persze,anyucival bármikor-bármit,akármihez kedve van vele...??nekünk meg mindenért fintorog...
2016. márc. 28. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha az anyjával élne, akkor apu lenne az Isten...Mindenki nehezen dolgozza fel, hogy nem kellett az anyjának, pláne kamaszkorban, érthető, ha a figyelem legkisebb jelének is örül tőle. Majd benő a feje lágya, légy vele türelmes, ha rosszul is esik.
2016. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, ez betudható a kamaszkornak és annak, h az anya az "újdonság". Ne vivjatok harcot, úgyis érzi a gyerek, h ki a hiteles. És rövid időn belül ezt értékelni fogja. De ha nekiálltok szidni az anyát, v bárhogy megpróbálni befolyásolni, azzal nagyon sokat árthattok. Szóval, azért persze szólj,ha veled úgy viselkedik, ami nem tetszik. De ne mondd, h "bezzeg anyukáddal kedves vagy" v bármi hasonló.
2016. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem én és tudom...de olyan nehéz...ráadásul mi vagyunk a bénák,hogy itt senyvedünk,hogy nem megyünk külföldre mi is...mert persze a nagylány is jövőre,érettségi után menni akar kifele,ott tanulni/dolgozni....
2016. márc. 28. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!