Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Minek örülne egy 14 éves lány...

Minek örülne egy 14 éves lány (kb.20 ezer Ft értékben, keresztszüleitől)?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 4. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Fulbevalo.
2018. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
20.000 Ft-nak.
2018. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha tudod a méretét akkor cipőnek/ruhának. Ha a szülei engedik neki akkor sminkcuccoknak. Esetleg kiegészítők: táska, parfüm (pl. az Escada nyári illatai kijönnek ennyiből és szerintem abszolút tiniknek valók [link] ), ékszer. Ha rajong valamiért vagy valakiért akkor olyan vonatkozású valamit.

Az én 14 éves rokonom ilyeneknek örülne meg annak amit az instán lát de nem ismerem a célszemélyt így lehet hogy neki teljesen más az érdeklődési köre.

2018. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
pénznek. majd ő vesz belőle amit akar.
2018. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Ezt az határozza meg, milyen személyiségű. Vmilyen ruhának, v kiegészítőnek biztos örülne, ami a stílusa, illetve vmi, ami a hobbijához kötődik. Szeret pl olvasni? Én 14 évesen (is) imádtam olvasni ^^ Ha van kedvenc zenekara, filmje, videójátéka, stb. akkor ahhoz kapcsolódóan vmi kis ajándék is biztos nagyon tetszene neki.
2018. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Egy szép órának, nyakláncnak fülbevalóval. Ezek maradandóak és emlékezetes ajándékok. De együtt válasszátok ki, ha ilyesmi mellett döntötök, az a biztos. :)
2018. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

Óra, ékszer mindig jó választás egy lánynak.

De ennyi pénzből már egy szép (bőr)táskára is futja -ez is maradandó, lehet, hogy az óránál jobban.

2018. ápr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg van-e valami elképzelése.ha ékszer vagy hasonló akkor akár egyutt is megvehetitek,vagy ha mast gondolt akár utalvány formájában is odaadhatod neki
2018. ápr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Meglehetősen elkeserítőnek tartom, hogy azok a válaszok vannak felpontozva ahol a pénzt mindenféle ráfordítás nélkül vágnák hozzá a 14 éveshez. Nincsenek kérdéseim azt illetően miért olyan az értékrendje a korosztálynak amilyen. Véletlenül se gondolkodjon rajta senki minek örülne a gyerek, csak vegyük ki a zsebünkből aztán dobjuk oda elé majd elveri valahogy. Gratulálok az ilyen hanyag embernek... Ha meg nem tudod milyen stílusa van és mi az ami testhezálló akkor inkább ismerkedni menjetek el és a húszast költsétek egy vacsorára mert ezek szerint sz@rt se tudtok az illetőről...
2018. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

#9

Ne már.

Én is, tesómék is 14 évesen a pénznek ezerszer jobban örültünk, mint a nem tetsző ajándékoknak és a legutolsó ami az eszünkbe jutott, hogy nem fordítottak figyelmet az ajándék vásárlásra.

2018. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!