Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek ezt...

Szülők! Ti megengednétek ezt a 13 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Mint már írtam a lányom 13 éves, és acélbetétes bakancsot (Dr. Martenst) szeretne hordani. Érdekelni, ti megengednétek ezt a lányotoknak, ha igen/nem miért? Mit szólnátok hozzá? Nekem már megvan a saját véleményem, csak érdekel mások mit mondanának rá!

2018. márc. 16. 22:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Persze, viseljen amit jónak lát, ami szerinte kifejezi őt és illik a stílusához. Tiltani semmiképp sem tiltanám, csak ha nagyon kihívóan öltözne fel
2018. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Én igen, nekem is volt ennyi idősen :)
2018. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
12%
Én azt, hogy várjon még ezzel egy két évet. Lehetőleg az utóbbit a 2 évet jobban támogatnám. Megkérdezted tőle miért is akar ilyet hordani?
2018. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Én is hordtam mondjuk én nem 13,hanem 16 éves voltam. Hordtam 4-5 évig. Nem engedném meg saját esetemből tanulva. Tropára vágta a lábam évek mire helyrejött. Meg utólag felnőtt fejjel nem egy lányos viselet. Egyik ismerősnek úgy szétrohadt benne a lába,hogy valami vadhús lett a lábán és műteni kellett.
2018. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Hááát... Minek neki acélbetét? Anélkül is lehet bakancsot viselni, egy kiskamasznak meg aztán főleg.
2018. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Biztos maradi vagyok, de mi a gond ezzel a bakanccsal? Annyit tudok, hogy méregdrága, de miért nem hordhat ilyet egy tini? Ha egészségtelen, akkor meg idősebb korban se hordjon ilyet senki. Nekem is van gyerekem, azért érdekelne. Mi nagyon odafigyelünk, hogy milyen cipőt veszünk.
2018. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
#6 Nagyon leterheli a lábat melegebb időbe beleég akár gombát is lehet kapni. A sarkamon maradandó sérülésem lett olyan,mintha dupla sarkam lenne. Szóval valóban én senkinek nem ajánlanám na meg jó nehéz is. Én is hordtam meg is bántam.
2018. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Miért egészségtelen?

Én jó 10 évig hordtam, semmilyen változást nem okozott. Sőt!

2018. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Huha! :) köszönöm a gyors válszokat! Megkérdezni nem fogom ugyanis a családból majdnem mindenki ilyet (vagy hasonlót) hord. Általában nem szokta hordani (csak koncerteken, hogy ne érezze annyira hogy taposnak a lábán) viszont most megkérdezte, mi meg beleegyeztünk. NEM hordhatja minden nap ( heti 1-szer) úgy nem is lehet baja :)
2018. márc. 16. 22:46
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Van akinek nem én is tudok olyan embert. Nekem szét szedte sajnos. De akkoriban imádtam. Elraktam emlékbe :D
2018. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!