Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamaszok szülei, Ti hogy...

Kiskamaszok szülei, Ti hogy álltok ezekhez a youtuberekhez, engeditek, hogy nézze a gyerek, mi a véleményetek erről a jelenségről Nektek?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint pl: Benipowa, Barni, Royalszabi, Cchannel...nem tudom, ki ismeri ezeket.


Szerintem szörnyű, tudatlan ostoba semmiről nem beszélő fiatalok, elmesélik, hogy pl: hogy csináltak egy kindertojásból gagyihangszert, vagy lufit dobálnak és ez a történés, esetleg azt közvetítik nagy káromkodások közepette, hogy hogy játszanak egy videojátékkal.


Kérdem én, miért kell ez?

Mit ad ez a gyerekeknek, amiért nézik? Mitől különleges?

Véleménybefolyásolók lennének?

A nyegle, tiszteletlen stílusukkal, olyanok, mint akik egyfolytában valami drogon pörögnének, tisztelet a kivételnek, zagyvaságokról beszélnek, értelem nincs benne, mégis népszerű, ki mit gondol róla?


Mindannyiunk gyermekeit féltem egy ilyen értéktelen semmit közvetítő irányzattól.



2018. ápr. 13. 02:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Jó 1-2 komment.

Igen, nyilván az nyírja ki a szociális életet ha egy kattintásra vannak a barátaid, beszélgetés közben játszunk valami közös játékot, naná hogy ez az oka és nem az hogy nincs kedvem egy órát buszozni, várni egy felet hogy ő is beérjen majd ha nincs pénzünk ülhetünk egy padon és beszélgethetünk majd haza ugyanez, nyilvána csúnya gonosz számítógéptől lesznek az emberek antiszociálisak mert így túl könnyű beszélni a barátaikkal és nincs tele a hócipőjük azzal hogy egy beszélgetéshez nem kell egy fél napot elcseazni utazásra

2018. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó te hány éves vagy?


Bizonyára valami kamasz akinek fogalma nincs arról, hogy ezek a rendszerek nem a szocializálódást, hanem a szeparációt segítik elő.

Az illúzió, hogy a chates haverok ott vannak melletted, mert nincsenek. Ha osztálytársak, az más kicsit, de azokkal viszont nem kell állandóan együtt lógni.


Ha baj van, akkor a chates haverod csak úgy tud neked segíteni, ha odautazik az általad utált busszal.


Nem hiszitek el, ti kamaszok, hogy ez az egész nem rólatok, hanem az üzletről szól.

2018. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%

Milyen szánalmas, hogy a padon ülve beszélgetést gáznak találod, mert szerinted csak beülve iszogatva lehetséges beszélgetni.

Mi a tartalomra helyezzük a hangsúlyt.

Te a látszatra, ilyenek vagytok, erről szól az életetek.

2018. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Én nem nagyon ismerem ezeket a youtubereket. Barni pár videóját láttam eddig, és sztem az annyira nem vészes tartalom (persze láttam olyanokat is, amiktől inkább óvnám a gyerekem... tiltani nem tiltanám, de elmagyaráznám, miért ne erre pazarolja az idejét... pl. a szökik a málnás emberke vagy Molnár Krisztián). Mindannyian néztünk olyan tartalmakat gyerekként, tiniként, amit egy felnőtt hülyeségnek talált. Én pl. ilyen Mary Kate és Ashley Olsen-filmeket meg a 2 évadot megért szitkomjukat, meg a Spinédzserek sorozatváltozatát. Aztán teljesen értelmes felnőtt lett belőlem, pedig néztem kikapcsolódásként pár ilyen kevésbé értelmes dolgot is. Az is kell. Inkább ez, mint egy pár évvel ezelőtti kérdésnél az, amikor büszke apuka leírta, hogy a 4éves gyerekével világháborús dokumentumfilmet nézet, hogy biztos okos és értelmes gyerek legyen belőle.
2018. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Jézusom. Emberek, a világ változik, ez olyan hogy régen levelet küldtek, most meg már ott az sms.

Mintha a párodnak a boltba küldenél egy levelet, hogy vegyen sajtot is. Az iskolában eleget találkoznak a barátaikkal, ne várjátok el hogy még utána átgyalogol/átbuszozik hozzájuk.


Ez neki a kikapcsolódás. Beni és a szabigyerek tényleg olyan, kicsit túlpörögnek. Barni játékokról készít vicces videókat.Azért nyom rá, mert nevetni akar. Cschannel pedig ismeretterjesztő. Mint egy tankönyv, csak érdekesebb. Ha meg káromkodni kezd tőlük, akkor neveld meg. Nem a videósok nevelik, hanem te.Bár a felsoroltak közül nem káromkodnak.


Ne tiltsd, csak korlátozd. Mondjuk napi egy óra. Utána pedig kimehet "homokozni", mint ahogy mindenki szeretné.


Le lehet pontozni, de ezt el kell fogadni.

2018. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13 évesen nem néztem ilyeneket. Ennél azért érettebb voltam
2022. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!