Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves lányotokat elengednéte...

15 éves lányotokat elengednétek egyedül biciklizni?

Figyelt kérdés

Városban élünk, bicikliút nincs, viszont járdán sem lehet közlekedni, úton nem mernék autók miatt, ezért a legkevésbé forgalmas útszakaszra gondoltam (fél óránként 3 autó kb.), de anyám nem enged... mert hogy elüt az autó, vagy kifigyelik a cigányok és leráncigálnak a bicajról, ilyen érvekkel jön. Csak valakivel engedne el, de akkor is csak ímmel-ámmal. Pedig egyedül bringázni a legjobb... most én akarok túl sokat, vagy igaza van anyámnak?

15/L



2018. ápr. 16. 21:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Városban lakunk, városon kívülre szeretnék menni az autók miatt... és mondom, soha se rám, se senkire az ismerőseim közül nem támadtak rá romák a városban
2018. ápr. 17. 17:55
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
Félre értettél, nem azt mondtam, hogy te vagy önállótlan, csak ésesanyádat nem értem. Mindegy is, úgysem mi döntjük el, hogy el mehetsz e vagy sem...
2018. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

18:10

ezer bocsánat

köszönöm szépen a válaszokat, remélem sikerül valahogy meggyőznöm anyumat

2018. ápr. 17. 19:35
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Kb. 12 éves korom óta jártunk bringázni keresztül-kasul a városban.


Anyáddal minden okés?!

2018. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%
Mostanában a migránsoktól szokás félni nem a cigányoktól. 9-10 évesen simán bicikliztem a környéken egyedül.
2018. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Egyáltalán nem akarsz szerintem túl sokat:D

Szerintem anyukád túlságosan félt, nem?

Én is 15 éves vagyok, -igaz nem városban élek- de simán elengednek szomszédos falukba.

2018. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Ja, azt lehagytam hogy én is szoktam találkozni romákkal, de ha nem nézek a szemükbe, nem vágsz h*lye képet, es legfőképpen nem szólsz hozzájuk, akkor szerintem nem fog bajod esni.
2018. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%

6/17 Szerintem inkább felpontozni fognak,hogy ki mered mondani az igazságot.Igazad van.


15 éves nem kisgyerek màr, sok helyen alsós gyerekek egyedül jarnak suliba,néhol biciklivel akár

2018. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Anyukád erősen szélső job oldali náci. Nyugodtan menj el bicózni szard le mit mond
2018. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
15 évesen már majdnem mindenhova egyedül kéne járnod. Mennyire biztonságos a hely ahol laktok?
2018. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!