Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire korai, ha két 16...

Mennyire korai, ha két 16 éves, fél év járás után lefekszik egymással?

Figyelt kérdés
10 hónapja ismerik egymást, és már szinte az elejétől fogva olyanok mint egy pár, csak az egyik fél egy pár hónapig még nem volt hajlandó nyíltan elismerni ezt.
2018. ápr. 26. 13:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%
Semennyire véleményem szerint.
2018. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
29%
Nekem ők még gyerekek,nem kellene hogy szexuális életet éljenek. Pláne hogy miután 100% biztos védekezés nincs, nagyon nem kellene egy tini terhesség. De megtiltani nem nagyon lehet, ha akarják úgyis találnak rá alkalmat
2018. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, mennyire vagytok érettek a szexhez és a védekezés mennyire gond.
2018. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
42%

Barátom 13 volt én 14 az elsőnél. Ket honaoja jartunk igaz, DE en felkeszulten elotte, előtte utana tusoltunk, ovszerrel védekeztünk es meg mikor elelvezett ki is húzta, plusz naptár módszert is hasznaltunk ezek mellet. Tisztaban voltunk a higiénés szabályok kal es azzal higy elivaladekban is lehet spermium.

Tudtam hogy lesz a kisbaba, higy működik a férfi es női test. Utolag gondolva elég korai volt. De nem bántam meg. 3evig voltunk együtt végül.

2018. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%

Erre nem lehet igen korai, nem nem korai választ adni úgy hogy nem ismerjük őket. Biztos van aki ebben a korban elég érett, és van aki nem.

Én 19 évesen veszítettem el, három-négy hónapja jártunk akkor. Így visszagondolva nem bánom hogy addig vártam mert elég zűrös gyerekkorom volt, emiatt én sem voltam érzelmileg a legkiegyensúlyozottabb kamasz. Szóval örülök hogy nem előbb történt meg. De ezzel együtt nem tudom azt mondani hogy mindenkinek eddig kell várnia, hiszen mások vagyunk..

2018. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem kicsit korai, de erre tényleg nem lehet egyértelmű választ adni.

Ha teljesen megbíznak egymásban, normálisan védekeznek (ez nagyon fontos), felkészültnek érzik magukat és tisztában vannak a szexualitással, akkor végülis nem lesz baj.

2018. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
22%
Ki a franc pontozott le majdnem mindenkit?
2018. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván az, utolsó, aki szerint normális dolog, hogy gyerekek szexelnek.
2018. ápr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
35%
Korai. 16 éves 2 év után azt mondom ok. Vagy 18 éves 2 hónap után is azt mondom ok. De ez korai
2018. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%

16 évesen ne legyen már korai.. fél év után

bár a gyakori nem a valóság, de azért

2018. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!