Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire korai, ha két 16...

Mennyire korai, ha két 16 éves, fél év járás után lefekszik egymással?

Figyelt kérdés
10 hónapja ismerik egymást, és már szinte az elejétől fogva olyanok mint egy pár, csak az egyik fél egy pár hónapig még nem volt hajlandó nyíltan elismerni ezt.
2018. ápr. 26. 13:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
13%
Akkor nyugodtan igyon alkoholt is, utolsó. Nehogy már korai legyen
2018. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%
alkohol és szex szerinted összehasonlítható?
2018. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
74%
nem kell az álszentség . Egy 16 éves párkapcsolatban miért ne élhetne szexuális életet? nem 14 évesekről beszélnük
2018. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
86%

Ha mind a ketten tisztában vagytok a dolgokkal, akkor szerintem nem korai. Én is 16 évesen feküdtem le a párommal és már 2 éve együtt vagyunk boldogok vagyunk.

Hiába teszel fel itt kérdéseket a választ csak te érzed. Ha úgy érzed, készen állsz, szereted őt, bízol benne, akkor tedd meg, de ha úgy érzed még nincs itt az ideje, akkor várj semmiről sem maradsz le hidj nekem :)

2018. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
10%

12!


Igen,összehasonlítható. Mindkettő felnőtteknek való. Nem tudom tisztában vagy e vele, hogy pl egy szexfilm is 18 felettieknek ajánlott. Ha meg se nézheti hivatalosan, mégis hogy csinálhatna?

2018. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
89%
15! Ez mindenki magán dolga. Te már felnőtt voltál mikor lefeküdtél valakivel és 30 évesen szültél? Jó hogy azt nem írod, hogy csak akkor feküdjenek le, mikor már gyereket akarnak, vagy összeházasodnak :D pont az ilyen anyák gyermekei próbálnak ki mindent. A tiltás NEM nevelés.
2018. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
42%
Nem mintha rád tartozna, de 18 elmúltam, amikor először szexeltem és 28 évesen szültem. Nem volt sok szexpartnerem, nem volt nemi betegsegem és nem volt nemkívánt terhességem se.
2018. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
56%
Figyelj én nem észt akarok osztani. De ha valaki 18 évesen fekszik le a párjával ugyan úgy terhes lehet mint egy 17 éves a kettőnek semmi köze egymáshoz. Vagy hogy gondolod ha vár 1-2 évet, akkor már felnőtten nem lehet terhes? :D ugyan annyi a kockázat. És ha valaki 16 évesen fekszik le valakivel az nem azt jelenti, hogy még lesz vagy 10 partnere. Látod te 18 évesen tetted meg és mégis volt több ahogy írtad. Lehet, hogy annak a 16 évesnek csak egy lesz nem tudhatod. És betegséget akkor kaphatsz el, ha gyakran váltogatod, ezt én sem támogatom.
2018. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
47%
Ja, utolsó, de ha 16 évesen lesz terhes, akkor nulla végzettséggel, nulla munkatapasztalattal, nulla jövedelemmel a szülei nyakára szül gyereket, akinek az ő anyja/apja lesz a gyámja és nagy eséllyel a nagyszülő neveli majd. Arról nem is beszélve, hogy rendkívül ritkán lesz a tiniszulobol majd több, mivel elég kevesen folytatják majd a tanulást, plusz igen nagy esely van arra is, hogy az o gyereke is tininszulo lesz majd. Abortusz meg megintcsak nem a legjobb élmény egy 16 éves gyereknek.
2018. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
26%
Én nagyon sok embert ismerek, aki fiatalon szült és jobban fel tudta nevelni azt a pici babát, mint az, aki 30 évesen szül. Pont az ilyen emberek miatt mint te vagy van nagyon sok ember hátrányban, mert sokan félnek az emberek véleményétől rosszindulatuktól. Le is nézted a fiatalon szülő anyákat. Én sem támogatom azt, hogy valaki a szülei nyakára szüljön, de sokan azt hiszik, hogy csak milliomosan lehet gyermeket nevelni, pedig sokszor nem a pénz a legfontosabb, mert van család ahol meg van minden, csak szeretet nincs és a gyerek is olyan amilyen.
2018. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!