Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket kiskorotokba vertek a...

Titeket kiskorotokba vertek a szüleitek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 10:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Előfordult, hogy kaptam egy pofont, vagy rávertek a fenekemre, de verni nem vertek.

Csak fenyegettek vele, szintem az rosszabb volt, hiszen elhittem, hogy ha rosszat teszek, vagy valamit nem, akkor kikapok, annak ellenére, hogy nem tették meg, hiszen bevállt a fenyegetés, nem volt okuk megverni

2013. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon ritkán, de akkor jogos is volt.
2013. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos. :/
2013. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen durvábbak közül olyanok voltak hogy muter fejen dobott a kemény talpú papuccsal, beduzzadt a fejem, akkor fater belém rúgott akkor is amikor már feküdtem és direkt próbáltam lefogni a lábát hogy ne bírjon még rúgni, akkor viszont ököllel folytatta

Ezek úgymond "mert nem bírsz viselkedni" dolgokból indultak ki, gondolj bele egy 7-10 éves kölyök fiú létére pláne milyen huncut tud lenni, még ha 15 évesen történt volna ugyanez akkor jogosnak tartom

Ezeket leszámítva 17 éves koromban kaptam az utolsó nyakast fatertől, azután már egyiktől sem semmit. Anyunak is okoztam bosszúságot pl kedvenc mindennapi csészéjét lelöktem a konyhában valamivel és ripityre tört, amikor meglátta akarsz ütni, de visszafogta magát

Rájöhettek szerintem hogy felnőttem már

21/F

2013. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
olyan helyzetekben amikor nem fogadtam szót és saját magam veszélybe sodortam pl. elszaladtam anyu mellől majdnem ki az útra vagy csak simán nem fogadtam szót és tettem amire megkértek akkor meglegyintették a popómat:D -verésnek nem nevezném- mert visszaemlékezve se fájt jó sírtam miatta de az nem a fájdalom miatt volt inkább valami szégyenérzet féle:)
2013. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. 6 eves koromtol szijjal, 14 eves koromtol olyan helyen utottek, hogy ne latszodjon, ez tartott 18 eves koromig.
2013. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Néha, de akkor jogos volt.
2013. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendszeresen, csak nevelő célzattal kaptam néha pofont, ha hisztiztem vagy ha hazugságon kaptak.
2013. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem a szülőm volt, hanem Anyunak az "élettársa". Ütött, amivel ért, rúgott is, ha úgy gondolta. Székkel is felrúgott, beleverte a fejemet az asztalba, földön is kaptam, stb. A legdurvább az volt, mikor hozzám akart nyúlni - pedig nem vagyok lány! - na akkor valami nagyon megváltozott bennem.

Sérültem mentálisan, többszörös személyiségem lett.

Kicsinálnám a mocskot, ha találkoznék vele. :S


21/f

2013. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Én sokszor kaptam pofonokat, de nagy részt meg is érdemeltem. Mikor csináltam valamit mindig kiabáltak velem, hogy takarodjak a szobámba, de nem mentem soha. Pedig, ha mentem volna akkor nem bántanak. Úgymond kaptam egy esélyt, de nem éltem vele. Miután nem mentem és elmondásuk szerint hisztiztem, pedig csak sírtam mert meg voltam ijedve jöttek a pofonok. Volt, hogy visszaütöttem amit tudom, hogy nem szabadott volna. Meg is bántam, pláne miután még többet kaptam. Volt, hogy már vérzett az orrom és a szám is. Általánosságban megértettem az okát, de volt, hogy pitiáner dolgok miatt vertek meg és néha kicsit túlzásba is vitték. Most pedig elég csendes, félénk és visszahúzódó vagyok és nem tudom, hogy ez lenne-e az oka.
2013. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!