Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mi lenne a véleményete...

Szülők! Mi lenne a véleményetek arról, ha a 15 éves lányotoknak 24 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 00:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%
Hűha, szerintem ezt meg kellene beszélni nagyon alaposan, elmesélni, hogy miért nem érdemes ennyivel idősebb korosztályból választani ilyen fiatalon. Ha értelmesen kifejtenem es elmayaraznam, akkor valószínűleg megértené szerintem.:)
2018. máj. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%
Egészen biztos, hogy egy 15 éves lány másképpen gondolkodik a barátságról, mint egy 24 éves fiú.
2018. máj. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%

Ugyan nem vagyok szulo, de mindig is idosebb barataim voltak. A korosztalyomnal joval erettebb voltam mindig is, es nekem szuleim elfogadtak.

Most 19 vagyok parom 31. 1 eve egyutt vagyunk es most varjuk az elso babankat. Igaz en 7-8 eves korom ota ismerem. De nem mindig rossz az ha idosebb baratja van egy lanynak. Lehet apuka is jobban orul egy 24 evesnek aki normalis mint egy 16 eves kis diszb*zinak

2018. máj. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
Olyat rávernék a pedofil köcsögre, hogy azt is be kell gipszelni, akinek elmesélik.
2018. máj. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
Nm engedném. Keressen korban hozzá illő barátot. A 9 év korkülönbség nem olyan nagy, de nem tizenévesen. Ha 25 és 34 évesek lennének az teljesen más lenne, de ez így nem ok. Valami gond van azzal a férfival(!) amiért egy kislányt akar "barátnőnek". Teljesen mások az igények, elvárások egy felnőtt és egy gyerek kapcsolatban. Pl én 22 vagyok, párom 23, együtt élünk, gyereket nevelünk, dolgozunk stb. Mert felnőttek vagyunk. De ezt egy 15 éves nem tudja és nem is kell, hogy tudja teljesíteni. Szóval nem, nem engedném, a srácnak szólnék, hogy börtön büntetés jár azért amit csinál, és ha még egyszer a lányom közelébe megy akkor feljelentem. Ez pedofília.
2018. máj. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Szellemi és szexuális vonatkozásban is hatalmas szakadék van köztük ilyen korban, egyáltalán nem valók egymáshoz.
2018. máj. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
32%

Mar nem rosszbol, de hogy lehettek ennyire sotetek?

1. NEM pedofilia, sem biologiai (mivel nem serdulokor elotti lanyrol van szo), sem pedig jogilag, mivel elmult 14 eves ( magyar torvenyek szerint, 14 folott nem az)

2. Legtobb szulo meg csak azert szol az ilyen miatt, mert vagy irigyek amiert nem elnek boldog kapcsolatban, vagy ha videki, akkor fel h "Jajj mit szolnak a faluban??"

2018. máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
Köztünk 11 év van a férjemmel, 15 voltam, mikor megismertem, 17 éves, amikor összejöttünk, 20 az esküvőnkkor. Most 30, van 4 csodás lányunk és ugyanúgy szeretjük egymást, mint az elején. 😊 Ha valamelyik gyerekem is hasonló korkülönbséggel választ magának párt, nyitott leszek a srácra. Ha olyan a pasi, amilyen a férjem volt (türelmes, gondoskodó, nyílt szívű), akkor nem fogom tiltani őket egymástól.
2018. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
Első válaszoló vagyok. Én voltam már a 15 éves lány helyében és a szüleik semmit sem mondtak az esetre, kicsit le.szarták. De a srác nagyon csúnyán kihasznált, mert tudta, hogy hogy lehet manipulálni egy tizenéves lányt. Tőlem meg egyáltalán nem egy felnőtt "kapcsolatot" kapott. A szexuális igényünk pedig tényleg nagyon más volt. Ő sajnos erre utazott, hogy egy manipulálható, korban fiatal lánnyal legyen, mert ők még tapasztalatlanok és könyebb őket atverni. Valószínűleg ezt elmesélném, mert nem akarnám, hogy így járjon a lányom.
2018. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
9es, azzal semmi gond nincs, ha vki elmeseli tapasztalatait, de baromsag ilyenre alpozni. Tudom, mert rengeteg a kivetel, koztuk en is.
2018. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!