Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mi lenne a véleményete...

Szülők! Mi lenne a véleményetek arról, ha a 15 éves lányotoknak 24 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 00:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a szülő részéről felelőtlenség hogy a 15 éves kiskorú lányát egy nálla sokkal idősebb férfival engedi ismerkedni.mert szeri tem ha egy felnőtt férfi egy kiskoruval barátkozik.neki már nincsenek jó szándékai,valódzinüleg csak a kislányt ki akatja hadználni es csak szexuális kapcsolatot akar.de ha a szülő helyébe lennék biztosan nem engedném meg es a gyerekkel alaposan elbeszélgetnék.mondjuk ha en 15 évesen egy 24 éves fiuval barátkoztam volna hát itthon biztos kaptam volna egy jo kis fejmosást meg egy hatalmas pofont.
2018. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
74%

"mert szeri tem ha egy felnőtt férfi egy kiskoruval barátkozik.neki már nincsenek jó szándékai"

persze csakis dugni akar midnen huszonéves

nyilván ez is előfordulhat de elég ritka , lehet valakinek a húga például. VAgy egy tanár stb.

2018. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
39%
A szexuális felelőltlenség inkább a tinikre jellemző. A huszonévesek nem dugnának meg minden jött ment kislányt azért.
2018. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
76%
Azért elgondolkoztatnak ezek a rettentően értelmes válaszok, hogy: börtönt a pedofilnak, vagy addig verném, ameddig... Ennyi idiótát de komolyan, akik tisztában sincsennek a magyar törvényekről. 14 év felett már nem számít pedofíliának a törvény szerint járhatnak. Viszont én azért elbeszélgetnék a lányommal, hogy biztosan ezt akarja e, biztos e benne, hogy a srác nem csak kihasználja stb... Ha van egy bizalmi kapcsolatom a lányommal és tudnék a sráccal is találkozni és kb egy órát elbeszélgetni vele, akkor egye-fene legyenek boldogok!
2018. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
90%

Elmondanám, hogy a srác semmi mást nem akar, csak szexet. Pont. Ő meg azért kell neki, mert a korosztályából nem tud senkit se felszedni és ezen gondolkozzon el mitől lehet ez. Nem, nincs közös témája egy 15 évesnek meg 24 évesnek pár kapcsolat terén, mivel nem egy generációk, a lány nem tud semmit se még a világról, ezt szokták kihasználni az ilyen 24 éves fiúk.

Nem, nem féltékenykedésből tiltják az ilyeneket a szülők, hanem ők tudják ez a kapcsolat nem működhet, mivel még csak 15 éves lányról van szó.

2018. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
39%

Mi lenne?


Semmi, mit tudnék csinálni? Ha eltiltom, titokban dugnak, meg kitudja... beszélnék a sráccal, a lányommal és ennyi.

2018. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 baraklay válasza:
100%
Te mit szólnál ahhoz a sráchoz, aki 17 évesen 10 éves kislányokat fűzögetne?
2018. máj. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Nem vagyok szülő,de én 14 vagyok és csak az idősebb pasik jönnek be. Azaz 20-30 évesek is akár. Lehet fiatal vagyok hozzájuk,de nekem ezek a "páva" fiúcskák nem jönnek be.

Vannak idősebb pasik akik csak kihasználják lányokat,de az igazi férfiak nem így vannak ezzel.

2018. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!