Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mi lenne a véleményete...

Szülők! Mi lenne a véleményetek arról, ha a 15 éves lányotoknak 24 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 00:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%

3, biztos, hogy nem örülne jobban apuka sem.


Nekem is volt tiniként 8 évvel öregebb barátom és utólag visszatekintve nagyon rossz döntés volt. Cseppet se voltunk egyerangú kapcsolatban, hiába voltam "érettebb" a koromnál, mivel párkapcsolati téren (meg úgy élettapasztalatban) csecsemő voltam hozzá képest. Jobb lett volna kihagyni ezt a kapcsolatot, és úgy azt az 5 évet, amit vele voltam. 16-tól 21-ig.

Sokkal egészségesebb ebben az életkorban egy hasonlókorúval folytatott kapcsolat, akivel együtt "nőhetnek fel".

Később nem számít ekkora korkülönbség, de ebben a szenzitiv szakaszban igen.

2018. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyon sok mindentől függ. Milyen a fiú,hogy viszonyulna a lányomhoz. 9 év korkülönbség nem a világ vége szerintem. 5 év múlva fel sem tűnik majd. Ha addig tisztelné a lányom és szeretnék tényleg egymast akkor engedném. Ha látnám,hogy valami suttyó,aki kihasználja akkor elbeszélgetnék vele és nem örülnék neki. Tiltani nem igazán lehet egy kamaszt,mert ellened fordul. Bíznék abban,hogy felelőségteljesre sikerült nevelnem és a saját bőrén tanul belőle. Nekem is volt idősebb barátom az ő koraban,de most így visszagondolva nagyon éretlenek voltunk mind a ketten.
2018. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
46%

Első lépésben megkérném az urat, hogy ne találkozzon a lányommal. Sőt, kerülje el messzire. Esetleg ha a reakciója nem megfelelő lenne, akkor kifejteném bővebben, hogy milyen következményekkel járna, amennyiben nem így tesz.


Második lépésben megvalósulna a már elmondott következmény.



De remélem, hogy sikerül megfelelően felnevelni a lányomat, hogy mire 15 éves lesz, addigra ő maga tudjon jól dönteni és ne kezdjen bele ilyenbe.

2018. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
62%
A szüleim között 10 év a korkülönbség. Anyukám 14 volt mikor összejöttek. 30 éve hazasok. Nem lehetetlen az ilyen kapcsolat. Én is mindig az idősebb fiúkért voltam oda. Az első szerelmem 6 évvel volt idősebb tőlem, felnőttként tudtam meg, hogy ő is szeretett és sajnálja, hogy más felesége lettem, de akkor én mégis csak egy gyerek voltam. Már Anya vagyok és megértem, hogy valaki félti a gyerekét, hisz ez igaz...egy kislányról és egy férfiról van szó. De azt gondolom tiltani nem igen ajánlatos, abból csak a baj lenne.
2018. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
18%
Azert durva h lepontoznak mindenkit, akik eloszor vegiggondolnak a dolgot, mielott irigysegbol tiltanak az egeszet :D
2018. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
63%

Ez nagyon attól függ, hogy milyen az a 15 éves lány.

Mindenképp beszélgetnék vele, de ez csak akkor működhet, ha jó a kapcsolatunk, különben nem fog nekem semmit sem elmondani. Tiltani nem tiltanám, főleg nem úgy, hogy nem is ismerem a fiút. Megkérdezném, miért van vele, mit kell tudni erről a fiúról, mit szeret benne stb.

Ha egy értelmes, eszes, normális, megbízható, érett 15 évesről van szó és a fiú is ugyanilyen normális, jószívű, akkor felőlem rendben van.

Ismerek egy lányt, 16 évesen jött össze a 23 éves barátjával, 1,5 éve együtt vannak.

2018. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
23%

barát barátnak persze , sok mközös témájuk lehetne zene , videók stb.

de pasinak nem.

2018. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
52%

Szerintem a fő különbség,hogy a 25 éves srác szexet akar

és talán semmi mást.

2018. máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%

Számomra érthetetlen, hogy mi lehet a közös bennük. A kislány éppen csak kikerült az általánosból, esténként leckét ír, legfőbb problémája a szüleivel lehet, akik 9-re haza parancsolják vagy nem adnak pénzt neki szempilla spirálra. Csupa "tinihiszti", ami ebben a korban természetes. A férfi jó esetben egy önálló, dolgozó ember, aki tudja mit jelent számlákat fizetni vagy gondoskodni magáról, esténként pedig inkább arra gondol, hogy milyen pózban csinálná szívesen.

Elhiszem, hogy egy naiv 15 évesnek imponál az idősebb barát és marha érettnek hiszi magát, de az a 24 éves férfi, aki ilyen barátnőt szed össze, inkább szégyellje magát. Etessen halakat, ne tinicsajokat.

2018. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
69%

miért lettem leponzozva? azért egy 15 évesnek és egy huszonévesnek is lehet közös témája.

Párkapcsolatot persze ne erőltessenek.

2018. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!