Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit tennétek ha ezt...

Szülők! Mit tennétek ha ezt csinálná veletek a 15 éves kamasz lányotok?

Figyelt kérdés

Elszökött itthonról és egy levelet hagyott itthon. A következőt írta:

"Kedves Anya és Apa!

Ne aggódjatok biztos helyre mentem. Egyedüllétre van szükségem és elegem van már abból, hogy követtetek és mindent kell tudjatok. Nagyon szeretlek ed nem bírom már tovább. Ha bíztok bennem, akkor békén hagytok és nem kerestek. Sajnálom, de úgy tűnik másképp nem tudom megértetni, hogy több magánéletre van szükségem és, hogy bízhattok bennem. Pár nap múlva jövök, ne akadjatok ki."

ui. A telefonja ki van kapcsolva.


2010. jún. 16. 21:36
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
de*
2010. jún. 16. 21:37
 2/30 anonim ***** válasza:
29%
Hívnám a rendőrséget azonnal! A kislánynak meg egy jó pár hét szobafogságot adnék ha előkerül, elvinném egy nőgyógyászhoz és szépen elbeszélgetnék vele. Bár úgy tűnik, hogy a beszélgetést előbb kellett volna kezdeni.
2010. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem magukban van a hiba nem? Nem lehet h nagyon ragattak rá minden érdkelte magukat nem hagytak neki teret h kibontakozon gondolom beleszóltak mindenbe nem engettek meg mindent neki akkor jó h elszökök sztem!!

13/l

2010. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
66%
hát nemtudom nyílván te a 18éves lánylehetsz nekem elso gondolotam a rendorség lenne bár azon is elgondolkoznék h mit basz×am el a nevelésbe
2010. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
34%
Ha éhes lesz haza megy és lekeversz neki egy akkora pofont hogy a fal adja a másikat.
2010. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
51%
15bocsi
2010. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
95%
Ugyanmár...tuti, hogy az egyik barátnőjénél van. Először hívd fel a barátnői szüleit...máshol nemigen lehet. 14/f
2010. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Rendőrséget nem szeretnék hívni, mert másképp felelősségteljes. Lehet velünk van a baj.

Még írhattok!

2010. jún. 16. 21:57
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
Miért írta ezt a levet és miért ment el? Túl szigorúak voltatok hozzá? Mit nem engedtetek? Biztosan voltak a tervére utaló jelek. Mi az amit konkrétan el szeretett volna ezzel érni? Lehet, hogy csak egy apróság, de ti nem is akartátok meghallgatni. Végső elkeseredésében ezt láthatta az utolsó megoldásnak.Ha ez alatt a pár nap alatt nem csinál butaságot, akkor nem kéne büntetni, hanem csak meghallgatni. Biztosan tudjátok, hogy miért történt ez az egész, szerintem nem csak a lány a hibás, de szerintem képesek lesztek leülni vele és megbeszélni, de csak higgadtan.
2010. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
53%

Vmi oka csak volt rá hogy elment otthonról, tehát biztos hogy ti is hibásak vagytok. Minden ismerősét felhívnám, keresném hogy hol van. Aztán ha megvan a kisasszony meg kéne beszélni vele hogy mi a helyzet, mire volt ez jó. Bár lehet hogy inkább két nagy büdös pofonnal kezdeném, hogy még a neve is bedagad.

A másik megoldás hogy tényleg hagyjátok, bár ez a legnehezebb. Előbb -utóbb visszajön mivel 15 évesen nem hiszem hogy sokáig bírja pénz nélkül, hacsak ki nem áll a sarokra már bocsi. Hova tudna menni, kihez költözne??

2010. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!