Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok ahhoz ha a...

Ti mit szólnátok ahhoz ha a lányotok találkozni akarna egy internetes barátjával?

Figyelt kérdés
Megengednétek? Mit gondoltok erről?
2018. júl. 1. 18:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gyerekemnél még nem, de magántanítványomnál már volt ilyen. Beleszólásom nyilván nem volt, de felhívtam a figyelmet a veszélyekre, amikkel tisztában is volt. Megígérte, hogy 1. nem egyedül megy, hanem egy barátnőjével 2. szigorúan csak nyilvános, forgalmas helyre (bevásárlóközpont). Nem volt belőle gond - igaz, nem is lett belőle semmilyen kapcsolat később. :)
2018. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én engedném,ha lenne gyerekem. A legjobb barátnőmet köszönhetem az internetnek. 1 évig csak interneten beszéltük mert 30 km-re egymástól jártunk suliba és 1 évvel fiatalabb is nálam de felvették az én sulimba és azon a nyáron találkoztunk először. Aztán a 2. találkozás gyanánt már itt is aludt nálunk 1 hetet. Hiszen ismertem. Igaz, csak netről de ott is ki lehet ismerni valakit. Én nem féltenem a helyedben a lányod, ha talalkozni akar az illetővel biztos kiismerte már. Egyébként nekem azóta is működik ez a neten megismerem, es utána találkozunk dolog.
2018. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!