Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitől változhat megy egy...

Mitől változhat megy egy kamasz fiú jó irányba?

Figyelt kérdés

Bátyámról van szó, 18 éves fiú.

15 éves korától jár bulizni, én nem járok vele,

de vannak közös barátaink. Mondták, hogy minden egyes buliban hulla részeg szokott lenni, össze vissza iszik mindent.

Amikor 17 lett megcsinálta a jogsit, de alig használja, sőt van hogy hónapokig nem vezet, mert mindig iszik.

Most egész héten nem ivott egy kortyot sem, pedig majdnem minden nap bulizni volt. Nála nagy szó az, ha teljesen józanon jön haza valahonnan. Ő maga is mondta, hogy nem ivott egy kortyot sem.


Tegnap és ma is elkérte szüleinktől az autót, mentek valahová bulizni.

Apáék is csodálkoztak, hogy buliba ment, autóval mindkét nap, és ezek szerint akkor nem is iszik.



2018. júl. 8. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Például ha egy lány megváltoztatja.


Vagy tudok olyan példát de nem kamaszról, aki szintén mindig ivott, józanul sosem láttam abban az időben. Mivel ő egy távoli rokon, ezért egyszer elbeszélgettem vele mikor meg tudott állni a lábán valami ok miatt, biztos hónap vége volt és épp keveset ivott. Kiderült a problémája, nem érzi magát jól alkalmazottként. Ekkor tanácsoltam neki hogy a szülei megörökölt tanyáján tudna ő is méhészkedni meg gyümölcsöt termeszteni és tyúkok is tojnának ott ma is, és akkor senki sem csicskáztatja és a maga ura lehetne ahogy egykor a nagyszülei is voltak. Évek múlva ismét összefutottam vele de elsőre nem ismertem fel. Mert teljesen leszokott az ivásról, otthon dolgozik. Értelme lett az életének ahogy mondta, mert így amit csinál, azt örökül tudja hagyni a gyerekeinek is. Ez egy előrelépés volt számára a ranglétrán ahogy mondta, de a munkahelyén nem volt előrelépés soha, hisz alkalmazottból lett egy másik alkalmazott. Álmomban sem gondoltam hogy ez az ember példamutató lesz valamikor, mert régen az alkoholos állapota miatt inkább azt gondoltam hogy max néhány évig még élni fog.

2018. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak elég volt neki egy időre. Mert mondjuk megelégelte az állandó hányást meg másnaposságot, most úgy érzi nincs rá szüksége. Lehet valami történt a környezetében amiről nem beszél (pl baleset, akármi), vagy akár megismerhetett egy lányt is.

De az, hogy józanul bulizik egy ideje nem garancia semmire, viszont az állandó részegség se feltétlen marad örökre.

2018. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőügy💑
2018. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Tudomására juthatott hogy alkoholistával egy lány sem járna.

Épp most találtam a következő kérdést, aminek válaszait tekintsük egyfajta közvélemény kutatási eredménynek, vagyis senki sem akar alkoholistát.


Képes lennél egy alkoholistával párkapcsolatot kezdeményezni?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2018. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondanám hogy talán lány lehet a dologban.
2018. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is lány volt a dologban.

Rájöttem, hogy a punci finomabb, mint a pia, ezért elkezdtem prostizni :D

(saját pénzen persze)

18/F

2018. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
93%
Egy barátnő könnyen segít az embernek felnőni. Nem feltétlen hinném baj amit csinál, hisz ilyen fiatalon hagy élvezze a gyerek, amíg tudja, de azért annyi ivásnak nem feltétlen örülnék én sem. Enyém is sokat bulizik, de én úgy vagyok vele amíg jól tanul, meg normális velünk felőlem azt csinál amit akar.
2018. júl. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!