Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ki hogy vette észre gyerekénél...

Ki hogy vette észre gyerekénél hogy már elkezdett maszturbálni?

Figyelt kérdés
Volt esetleg valami konfliktus ebböl? Esetleg megbeszéltétek vele, hogy mi történik ilyenkor? Vagy amikor felvilágosítottátok akkor volt szó róla?

2018. szept. 2. 12:46
1 2 3
 21/21 nagybotos ***** válasza:
0%

Ma már nem vagyunk "vallásosak", de ide írom, hátha ezzel konfliktuda van a gyereketeknek :


Milyen az ISTEN KÉPEM? /egy általános "jellem- kép" Isten személyéről. / Belefér, hogy Megteremti a két alapvető ösztönt /ön, és faj fenntartás/ és nem engedi utána ezek megélését? Ennyire gonosz? Jókat röhög magában a te szenvedéseden? és röhög azon, hogy te ezek után nem tartod őt jónak? Ezt élvezi?


A VALLÁSok itt is tévednek. (Jézus : "aki engem látott látta az atyát" és "én és az Atya egy vagyunk" a masztiról, nem szólt, mint ahogy sok-sok más témáról sem, és nem is alapított vallást.)


Engem tiltottak a masztitól /"iszonyú bűn" és a 1900-1960 közötti POLGÁRSÁG képmutató magatartásából is ez jött le,/ lelkileg megnyomorított ember lettem, nem tudtam lányokkal még beszélgetni sem Első valódi szex 27 évesen volt. Aztán jó barátok, pszichoterapeuta,keresztény kis közösségek segítségével gyógyultam.

2018. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!