Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet tenni ilyen gyerek...

Mit lehet tenni ilyen gyerek ellen?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben nagyképű lett, önimádó, flegma, visszabeszél, az öccsét folyton szekálja egyszerűen egy undorító stílust vett fel, mindenkit lenéz. A családi összejövetelekben nem vesz részt, alig van itthon. Egyszer felpofoztam már mert annyira kiborított de egyszerűen kiröhögött és elment. Tudom nagyon elkényeztettük, de sok munka miatt nem tudtunk vele soha annyit foglalkozni. 17 éves fiú.

2018. szept. 2. 13:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
"Pénzügyi nehézséges" címén nem kap X hónapig zsebpénzt.
2018. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%
"Nem tudjuk honnan van penze" = Drogot arul. Gratulalok, hogy ezt nem sikerult megfejteni. Mondom is mit fogtok nala talalni: herbal, kristaly, esetleg fu, de az elobbi ketto nagy esellyel
2018. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon egyszerű: nem kezelitek gyerekként. Sima szobabérlő csak, bérleti díjat fizessen, rezsit, amit főztök abból is csak akkor ehet, hogyha beszáll az alapanyagban, mosni nem mostok rá, stb.

De már fölösleges, pár hét és valószínűleg kapjátok a telefonhívást a rendőrségtől, hogy a fiadat elkapták drog árulása miatt. Ne, ne légy naiv, herbál és társaiból van neki annyi saját pénze.

2018. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%

Miért ilyen biztos mindenki abban hogy drogból van a pénze? Persze, az is egy lehetőség. De lehet hogy valamelyik bőkezű nagynéni/nagybácsi/nagyszülő tömi, hogy eladogatja régi cuccait, vagy akár hogy tényleg dolgozik, csak lehet hogy feketén.

Nem csak a mekizés a munka, több évfolyamtársam gimi alatt weblapfejlesztéssel meg programozással szedte meg magát, volt aki adózott belőle, volt aki nem.

2018. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

,,Az a probléma van nem kevés saját pénze"


Szerinted egy diáknak mi másból lehetne annyi mennyiségű pénze, hogy a szülők is nem kevésnek látják, mint a drogokból? Meg szerinted a leírtak alapján egy diák elmenne feketén is melózni?

2018. szept. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én úgy pofon vágnám,hogy a takony menetet vágna a nyakán.
2018. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is ezt tenném, egyből el is lennék könyvelve mindennek, csak úriembernek nem...

Az ostoba hülye gyereknek igenis kell egy-két csárdáspofon, ha nem ért a szóból.

2018. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

a munka miatt aha xDD

Ezt buktátok,megérdemlitek szerintem ha valaki nem foglalkozik vmivel ez lesz

2019. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!