Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Szerintetek hány éves...

Szülők! Szerintetek hány éves korban lesz egy kamasz elég érett a szexhez? 20/F

Figyelt kérdés

2018. szept. 16. 15:54
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Igen, csak tudod, akkoriban a lányok 90%-a nem is akarta a házasságot, a szexet és a gyereket, csak ez volt a feladatuk, erre nevelték őket. És tudod, attól még, hogy 14 évesen már aktív nemi életet élnek, még ro@@@tul nem jelenti azt, hogy érettek is hozzá, csak azt hiszik, hogy érettek, de nem azok, aztán 30 évesen meg sírnak, hogy nem azzal veszítették el, akivel kellet volna.

Azt pedig egy szóval sem írtam, hogy felelősségteljesek nem lehetnek.

2018. szept. 22. 15:50
 22/25 anonim ***** válasza:
szülőként a 16 előttit tartanám korainak, 16-tól már lehet ismerkedni közelebbről... felelősség legyen, odafigyelés, és ha nemet mondd, akár felindulás után is, ne bántsad.
2018. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Rena31 válasza:
Mindenféle kèppen beszèlj a barátnőddel hogy ő szeretnè-e. Nem tudom hogy neked mennyi tapasztalatod van ilyen tèren de szerintem ezt mindketten èrezni fogjátok mikor jön el az ideje
2018. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én annak idején azt mondtam a lányomnak, hogy akkor feküdjön le a fiúval, ha az annyira el tudja venni az eszét, hogy ne legyenek kérdései. A fiamnak meg azt, hogy akkor szexeljen, ha el tudja venni a csaj eszét annyira, hogy ne legyenek kérdései.
2018. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
A kedves kérdező amúgy elveszítette már?
2023. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!