Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rövidnadrágban nem fog megfázni?

Rövidnadrágban nem fog megfázni?

Figyelt kérdés

Hatodikos fiam még nem hajlandó hosszúnadrágot felvenni, tegnap és ma is rövidnadrágban ment iskolába, pedig ma reggel csak 4 fok volt. Elmondása szerint még nem fázik.

Bár egyáltalán nem szokott beteg lenni, mégis félek, hogy megfázik egy pulóverben és rövidnadrágban. Kamaszodik? Mit tegyek?



2018. szept. 25. 10:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

Biztos, persze... Pár fokban így ment... Ezt minden egyes evben megkérdezed? Láttam már.

😂😉

2018. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%
Az én fiam is ilyen. Még rövidnadrágban és pólóban jár. Nyáron meg általában nem hajlandó levenni a vastag pulóverét. 13 éves
2018. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Van baj egyeseknél...
2018. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
44%
Azon mi a ....om a nulla, hogy öltözzön fel?! Ti bugyikában rohangáltok 8 fokban, vagy mi?!
2018. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Ezek szerint másoknál is előforduló probléma ez. Nem kicsi már, így ráerőszakolni nem tudom, ha nem akarja. Holnap reggelre már fagyot is írtak. Talán ha megengedem neki, és holnap reggel is rövidnadrágban megy, és fázni fog, akkor legközelebb nem áll ellen és jobban felöltözik... Hátha ez beválik.


#12-es: nem találtam hasonló kérdést ebben a kategóriában, de lehet csak az én figyelmem kerülte el...


Köszönöm a válaszokat, ment a zöld jel mindenkinek!

2018. szept. 25. 22:25
 16/26 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem egyesek dafke nem hajlandók feldolgozni, hogy vége tért a nyárnak. Nekik aztán holmi időjárás és naptár ne parancsolgasson! Ha a leányzó úgy tervezte, hogy a combját fogja a fiúknak mutogatni, akkor az lesz, és pont. Rohadjon meg az időjárás!


Azt mikor ugyanezen fiúknak 42 fok árnyékban ázik a talpuk cipőben, zokniban, tucsog a hónaljuk a pólószárban. Ne keressünk itt hőmérsékleti összefüggéseket, a kortársak meg a divat mondja meg, mi van az nap, nem más.

2018. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
5%

hat nemtudom,az en nagyobbik fiam is 6.osztalyos,de ha en azt mondom hosszuban megy,akkor abban megy.

11 evesen nehogymar o dirigaljon nekem....

pofam leszakad.

szombaton az apjuk megengedte nekik a rovid nacit es polot mert ugy is kocsival mennek.

pechukre haza kellett ugraniuk valamiert.meglattam a gyerekeket rovidben es kaptak is egy jo kis fejmosast,az apjukkal egyutt.

tegnap mar melleny is volt rajtuk.ma mar kabatot vettek reggel(atmenetit)

merne nem azt felvenni amit mondok,nyakon is csapnam.

pedig laza,fiatal anyuka vagyok.de van amiben nem engedek

2018. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%
Előző és ha nem fázik? Akkor is parancsba van adva, hogy fel kell öltözni? Fura, az én 4 évesem ha nem akar kabátot venni akkor nem vesz. Ő érzi, hogy fázik-e.
2018. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%

Egy négy éves nagyon belátja, milyen idő van.

Szerencsére nálunk sosem voltak a gyerekek ilyen szédültek. Tisztában vannak a réteges öltözködéssel, az időjáráshoz és alkalomhoz idomulva képesek öltözködni.

2018. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
8%

persze,mert reggel az 1-2-3-4 fokban majd nem fazik puloverben es esetleg rovid nadragban....

annyira azert mar ismerem a gyerekeim,hogy tudjam milyen idoben,miben erzik jol magukat.

ha esetleg lazadnak,azt csirajaban elfojtom es a vegen altalaban nekem van igazam.

ezert vagyok en a felnott.

mellesleg ha veletlenul megis melege lenne,le tudja venni a kabatot....nem szegelem ra 😂

egyedulallo,fiatal anya vagyok.nem szeretnem,hogy a fejemre nojjenek es par ev mulva ok legyenek a fonokok.vagy,hogy egyaltalan fonoknek erezzek magukat.

2018. szept. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!