Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális-e ez az ő esetében?

Normális-e ez az ő esetében?

Figyelt kérdés
15 éves gyereket nagyon érdekli a jog tudomány.Már könyvet is olvas (egyetemi tankönyvet).És kíváncsi lennék,hogy ez normális-e?Aggódjak-e érte?
2010. jún. 23. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Vannak gyerekek, akik ilyen érdeklődőek és hamarabb tudják, mit akarnak, mint a többiek. Szerintem ez nem gond.
2010. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
örülj, hogy ilyen és nem a téren cigizik meg piál a haverokkal....
2010. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Én 10 évesen olvastam egyetemi filozófia tankönyvet. :D

Most komolyan, miért kéne aggódnod? Érdekli valami, ez nagyon jó dolog, főleg, hogy tudatos, és tesz is érte.

2010. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Énis imádom a jogot és már rengetek könyven/filmen túl vagyok,szerintem ez normális,főleg mivel jogi téren szeretnék majd elhelyezkedni ha nagyobb leszek.
2010. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. jún. 23. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Én is 15 vagyok és én pedig nagyon sok pszichológiát olvasok, mert én pszichológus akarok lenni.Én úgy gondolom, hogy inkább az a nem normális amikor valaki 15 éves és fogalma sincs arról, hogy mi akar lenni.
2010. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Már kikészülök, hogy az ilyen hülyeségeken aggódnak egyesek.
2010. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
utolsónak: én is:D
2010. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem neked kéne aggódnod, hanem neki, hogy legyenek barátai...

iskolában órán nem szabad figyelni, hanem állatkodni kell a haverokkal, délutánt is velük kell tölteni, viszont a tanulásnak is kell szentelni nagyon sok időt, este.

stréber

2010. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!