Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2 és fél éves gyerek esetében...

2 és fél éves gyerek esetében hány alkalom a napi sírás ami még "normálisnak" mondható? Milyen estekben sír ekkor gyereked?

Figyelt kérdés
Nem a sajátomról van szó, ő még baba. Csak érdekelne.
2011. okt. 11. 16:52
 1/4 Niky válasza:
Attól függ miért sír a gyerek. Mert lehet csak érzékenyebb, vagy a hisztis korszakát éli. Ha nem kapnak meg valamit akkor gyakran sírnak a hisztis korszakukat épp megélő gyerekek. Az én lányom már 3 éves és 4 hónapos és mostanában van hogy 10 perc alatt 2-3 szor képes sírni, mert valamit nem engedek meg. Vagy épp azért mert aludni kell stb... Mi most költöztünk ki 2 hónapja Finnországba és sokszor reggel azért sír mert nem akar itt lenni. Próbáld meg megtudni mikor sír többször, ha nem veszed fel, vagy ha nem engedsz meg valamit. Akkor talán rátalálsz a megoldásra. Remélem tudtam valamit segíteni.
2011. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kétfajta sírás van, az egyik amikor elesik és tényleg fáj valamije, a másik amikor nem az van amit ő elgondolt, magyarul hiszti. Ez utóbbiból sok lehet egy nap, gyereke válogatja. Ha rájön, hogy ezzel célt ér el, akkor aztán főleg.
2011. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém negyedóránként visít, toporzékol, hisztériázik. Én ezt már közel nem tartom normálisnak!!!! De neki rendetlenkedik a pajzsmirigye. Bár ki tudja, elég szomorú vagyok, hogy így telnek a napjaink:(
2011. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam 3,5 éves. Ő percenként képes nyafogni ha olyanja van. Szerintem napi 5-6 hiszti mindig van. Ha jó napja van akkor is. Olyan még soha nem volt hogy egy nap sírás nélkül eltelt volna. A pici kettő lesz. Ő is sokat sír. Napi 5-10 között lehet.
2011. okt. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!