Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem engedik hogy a barátomnál...

Nem engedik hogy a barátomnál aludjak Mért van ez?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok már 2éves kapcsolatom van nem járhatok bulizini max 10ig de akor is csak a falusi kiskocsmába megyek nem iszok nem cigizek nem dorogozok jól tanulok fiatal szüleim vannak 36-7 nem értem mért nem engednek semmit sokat bezsélgetek velük mindent elmondok nekik a barátommal már lefeküdtem azt is tudják.
2010. jún. 25. 23:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha egyszer hülyeséget csinált, sőt többször is, akkor már nem kell visszatartani tőle? Teszem azt egyszer belövi magát, akkor már elengeded drogozni, mert már úgyis mindegy? Gondolkodj, mielőtt ilyet mondasz! Egyáltalán nem értenek egyet a 15 éves lányuk nemi életével és igyekeznek megfelelő távolságot tartani a srác és a lányuk között. Ha tiltanák sem érnének el többet, legalább az egész estét ne szexszelje át ennyi idősen, ha lehet... L27
2010. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
jó bocsánat. de ha nem engedik,hogy ottladujon akkor nem feltétlenül fogja abba hagyni a szexet.akkor nem a barátjánl hanem valahol máshol csinálja.:S:S
2010. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem a szüleidet...

Ha már lefeküdtél vele, és bíznak a barátodban-mert gondolom bíznak, és a szüleit is ismerik, akkor nem értem őket.

Nálunk is ez volt a probléma itthon, nem engedték hogy ott aludjak a barátomnál.Mondták hogy mennyek inkább haza...de aztán elmagyaráztam nekik, hogy éjszaka nagyobb esély van arra hogy bajom lehet mint reggel, vagy délelőtt.És azóta engedik.Szerintem beszélj velük.

2010. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért a szexet a drogozáshoz hasonlítani... Én 15 voltam mikor elveszítettem a szüzességem, egyszer sem voltam még abortuszon, de még csak esemény utánit sem kellett bevennem. Nem, nem azért, mert meddő vagyok, szimplán csak odafigyeltem/odafigyelek.


Azt nem engedik, hogy te nála aludj, vagy azt nem, hogy ő nálad?

A lányomat én sem engedném, hogy ott aludjon a barátjánál, mert lehet, hogy szülői felügyelet nélkül kedvetek támadna elmenni bulizni, amit viszont értelem szerűen nem szeretnének a szüleid.


Ha együtt akartok aludni, akkor inkább ő legyen nálatok, egy fiút könnyebben elengednek, mint egy lányt, és a szülőknek is jobb érzés, hogyha biztonságban tudják a gyereket.


Az évek múltával ez úgyis változni fog, most viszont próbáljatok meg olyan megoldást találni, ami mindenkinek jó.

2010. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Itt kérlek arról van szó, hogy Te rendi kiscsaj vagy és este 10-re mindig hazaérsz. Ha viszont reggel 10-re mennél haza, akkor ki tudja mi történne veled az éjszaka. Ez pedig nem egy rövid idő... Most itt gondolok arra, hogy délután 2-kor berúgni nem jó móka csak azért, hogy mire hazaérsz (este 10) kijózanodj, meg ilyesmi... éjszaka sok mindent lehet csinálni amit nappal nem... meg különben is... 15 évesen nem kell éjjel az utcán lófrálni


Majd később ez változni fog, és szerintem tedd össze a kezed, hogy olyan szüleid vannak amilyenek =D

2010. júl. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!