Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, elengednétek a lányoka...

Szülők, elengednétek a lányokat olyan emberekkel Szilveszterezni akiket nem ismer?

Figyelt kérdés

Hál' istennek én nem kerültem ilyen helyzetbe, de egy barátnőmnél megtörtént eset. 17 éves, egy egyébként meglepően érett és okos lányról van szó. Ezért is lepett meg nagyon, az anyját és engem is hogy olyan környékre és olyan emberekkel megy akiket nem ismer, eddig nem találkozott velük. Azt mondta hogy teljes mértékben bízik az új "barátaiban", és hogy nem kell aggódni. Az anyja elengedte, a lány megígérte hogy hívni fogja rendszeresen. Az említett személynél fog aludni is.

Személy szerint merész ötletnek tartom, de hát egyszer ki kell repülnie a gyerekeknek. Kíváncsi vagyok más szülők válaszára, esetleg olyanokéra akik hasonló helyzetbe kerültek.



2018. dec. 31. 00:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én is voltam 17 évesen szilveszterkor olyan házibuliban ahol 3 embert ismertem a harmincból. Mégsem "ismeretlen emberekkel" ünnepeltem, az akkori barátom unokatesójához voltam hivatalos, az unokatesó osztálytársai voltak rajtunk kívül a meghívottak, a barátom ismerte is egy részüket, nagyon normális barátságos emberek voltak.

Tök jó buli volt, semmi bajom nem lett.

2019. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Detto mint az 1#-es.


Igy utólag hajmeresztő dolgokat csinaltam és kesz csoda hogy nem erőszakoltak meg. Vhogy mindig tudtam vigyázni magamra es tudtam hol a határ. Nem ittam nem drogoztam nem cigiztem soha, de sok baratom volt akikkel viszont max csókig mentem el. Nem vagyok rá büszke :-D A lányom egészen mas, nehezen nyílik, csak megszokott tarsasággal szeret lenni.

2019. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Még 10 év múlva se biztos, hogy érett okos lesz, vannak olyan fiatalok akik 30 évesen se képesek rendesen viselkedni, mindez vastagon a szülők hibája. Persze magához képest lehet bárki érett, de egy 17 évesnek még bőven szüksége lenne felelős szülői döntésekre.
2019. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!