Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Szülők, ti mit szólnátok, ha a 16-17 éves lányotoknál óvszert találnátok?

Figyelt kérdés

Szóvá tennétek? Mérgesek lennétek?

Vagy egyszerűen úgy tennétek, mintha mi se történt volna?

16/l



2019. jan. 10. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Csalódott lennék,mert ezek szerint komolyabb kapcsolata van,én meg még arról sem tudok,hogy egyáltalán fiúja van.
2019. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Örülnék, hogy védekezik. Mondjuk annak jobban örülnék, ha be is avatna. Kérhetne nyugodtan az óvszerre is pénzt.
2019. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igazából nincs komoly meg semmilyen kapcsolatom.

De van egy srác, akivel jóban vagyunk egy ideje és beszélgetni szoktunk ilyesmikről is. Mindketten szűzek vagyunk és elég nagy esély van rá, hogy valamikor majd lefekszünk egymással, lehet nem idén, az is lehet, hogy 1-2-3-5 év múlva, vagy soha.

De nyáron jön hozzánk és filmet tervezünk nézni és egy egyszemélyes ágyban tesszük majd mindezt sok lesz a bújás, ölelés, és hiába mondta, hogy ő nem akar semmi ilyesmire vetemedni én úgy vagyok nyugodt, hogyha van gumi 😅

2019. jan. 10. 16:00
 4/13 anonim ***** válasza:
99%

Elöször megkérdezném, hogy miért van ott.

Ugyanis éppen a lányomnál volt, hogy a barátnöje "poénnak" tartotta, hogy a 16. születésnapjára egy csomag óvszert (is) adott neki - ö meg zavarában nem mutatta meg, hanem eldugta, csak aztán vélelten éppen akkor esett ki a fiókjából, amikor benn voltam nála (ö rántota ki, nem én kutattam!)

2019. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Első gondolatom, hogy hála az égnek. Aztán megemlíteném, hogy mi újság a fiúkkal, és ha kell óvszer, esemény utáni, teszt, vagy csak egy jó szó, akkor bármikor jöjjön.

A felvilágosításon oda-vissza túl vagyunk, inkább a lelki bajait bogozzuk mostanában.

2019. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Írod, nyáron majd én hozzátok , dehát január van ?!
2019. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy nagyon helyes. Én is tartottam magamnál óvszert ennyi idősen. Sose lehet tudni, hogy alakul 1-1 buli vagy randi, a fiú nem nagyon lehet terhes, meg a nemi nyavalyák is a nőnél okoznak gyakrabban kellemetlen tüneteket. Szóval úgy voltam vele, hogy ne legyen "nincs nálam gumi" kifogás. Ezzel együtt én azt javasolnám, hogy csak olyan fiúval feküdj le, akivel szerelmesek vagytok, akivel maximális a bizalom, és persze mind a ketten akarjátok.
2019. jan. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Nekem biztos rosszul esne, hogy ezek szerint nem oszt meg velem mindent...de meg is könnyebbülnék, hogy legalább szándékában áll védekezni!

Egyébként csak egy jó tanács, hogy az első alkalmaz jó gondold át kivel s hogyan teszed, mert arra örökké emlékezni fogsz!! ;) (egy szűz fiú nem fog jó élményekkel gazdagítani)

2019. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
18%

Szerintemdugjatok LOL

függöny

2019. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

mivel 16 évesen már a felvilágosításokon átesett, nem szólnék semmit, ha valamit kérdezni, vagy mondani akar, akkor nyugodtan megteheti.

de nem értem azokat a szülőket itt, akik elvárják, hogy a lányuk beszámoljon nekik a nemi életéről. A szülő is beszámol a gyerekének???

2019. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!