Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 éves lánynak kutyát?

10 éves lánynak kutyát?

Figyelt kérdés

Lányom (és az anyja is) kutyát szeretne a lakásba is. Az udvaron már van egy, és egy macska is. Ez nem is lenne baj. De csak enni kapnak, törődést nem sokat.

Csakhogy rengeteg fiatal, és nem fiatal nőt látok, akik férfipótléknak tartják a kutyát, és képtelenek egy férfival normális kapcsolatot kialakítani, csak mert velük, nem bánhatnak úgy, mint egy kutyával. Rádásul a férfit nem is úgy viselkedik, mint egy kutya.

Szóval nem tudom eldönteni, hogy rosszat, vagy jó tennék vele, ha kapna egy kutyát. Ő biztosan nem értené soha, ha a kutya miatt nem lenne férje, csak a fiúkat utálná.

Van valakinek tapasztalata, vagy ismerettségi körében, pozitív példa, ami igazolná, hogy tévedek?


2019. jan. 26. 14:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
14%
17-es vagyok: én valahol megértem a kérdező aggodalmát, egyesek teljesen megzakkanak a kutyától, pl sehova se mennek nélküle. Se nyaralni, se vendégségbe, minden szabadidejüket a kutyával töltik. Ez nem egészséges. De egy kutyával kialakított, helyén kezelt kapcsolat jó hatással lesz rá minden téren.
2019. jan. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
En 10 éve 11 éves koromban kaptam meg életem első kutyáját. Most külön élek szüleimtől, parommal es a kutyammal együtt. A parkapcsolataira nemlesz hatással, nem is tudom megis miert lenne. Viszont en is ugy gondolom h ha nincs normalisan torodve a kinti kutyával, akkor egyáltalán nem erdemel vagy érdemelnek meg egy masik allatot. Ok nem targyak h most kene egy bentre is. Kint milyen kutya van! Mennyi idos? O nem mehetne be?
2019. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

7 éves, és nem is akar bejönni, csak hidegben, éjszakára.

Nem elhanyagolva van, jó dolga van neki, csak nem játszanak vele eleget...

2019. febr. 6. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!