Kamaszkori szex?

Figyelt kérdés
Hany évesen nem korai? Te hány évesen kezdted?
2019. febr. 4. 13:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

18 éves voltam, túl korainak érzem, bár akkor úgy éreztem lekések valami jó dologról, ezért mentem bele.


Így felnőtt 30 éves fejjel úgy gondolom, hogy az első szerelemnél kellene elveszíteni, az első szeretkezésem egészen más volt, mint a szüzességem elvesztése, sajnálom, hogy nem az volt előbb.


Testileg sem volt kielégítő(de ha az lett volna sem lenne kellemesebb emlék), személytelen, undi, kínos, erőltetett érintések(fél éves kapcsolat). Az első szeretkezésnél semmit sem találtam visszataszítónak a páromon, mindenből többet akartam neki adni, és ő is így volt ezzel.


Szerintem 16tól felfelé az első szerelemnél nyugodtan mehet, alatta még annyira gyerek az ember, hogy esélytelen, hogy szerelmes legyen.

2019. febr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
16 voltam, fél éve voltunk együtt. Azóta összeházasodtunk és van egy 4 hónapos lányunk 😊
2019. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

15 évesen, alkalmi kapcsolat volt.

van barátnőm, aki 14 évesen, de olyan is, aki 17 évesen. sztem a 15 év ideális, legtöbben ennyi idősen vesztettük el. Fiúk ált. 16 évesen

2019. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

Hát 14-15 évesen korai szerintem,még kis taknyosok,csak a szájuk nagy,aztán meg mint az óvodásoknál anyukának kell megcsinálni, kiszolgálni a nagy érett gyerekeit.


Szakemberek szerint a legalsó határ 16 év és még az is elég korai.Szerintem 16 éves kor előtt nagyon korai.

2019. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
18 éves voltam, már 3 éve együtt vagyunk.Nő vagyok
2019. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam, de vannak szélsőséges példái. Egy barátnőm 13 volt, egy másik pesig 24. Szerintem 16-17 év az ideális, de nem mindegy kivel.
2019. ápr. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!