Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, hazudtatok már a...

Kamaszok, hazudtatok már a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Miben? Mikor? Miért nem mondtátok meg az igazat?
2010. júl. 1. 23:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Mi soha... áá...
2010. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Már nem vagyok kamasz, de kamasz koromban igen, hazudtam már a szüleimnek.

Pl.

- Ez nem az én cigim, csak a haverom megkért, hogy tegyem el.

- Megettem az ebédet a suliban, csak még éhes maradtam, azért eszem itthon is.

- Csak az osztálytársamhoz megyek át filmet nézni.

- Lekéstem a buszt.

- Nem kell holnapra tanulni semmit.

- Elmaradt az utolsó óra.

2010. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
a drogos korszakomat kb végighazudtam.
2010. júl. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

-megtalált nálam 2 üres cigis dobozt .. azt mondtam, h gyűjtöm őket.. mert az utcán találtam .. az öngyújtokrol is ugyanezt .

-elszöktem barátomhoz, igaz h nem voltak otthon ..de azt mondtam, arra kell a pénz hogy kaját vegyek a boltban, közbe arra kellett hogy vegyek buszjegyet.

-mikor azt mondtam h mindent megtanultam, pedig egy szót sem tudtam másnapra.

-volt h délután 1kor elmentem itthon,..őkis ..és este fél11kor jöttünk haza 1 busszal..a kaját nem raktam be a hűtőbe, és a buszmegből hazafutottam. és gyors beraktam a kaját a hűtőbe hogy nehogy észre vegye hogy nem volt berakva .. és amikor rákérdezett azt mondtam h délu. fél3-3 körül raktam be ..

biztos van még több .. de most nem jut eszembe ..

2010. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Igen! Akkor kezdem sorolni:

-még soha nem próbáltam ki a cigit(ez igaz) ,de nem is akarom(ez nem igaz).

-a pénzből amit tőled kapok anya ,abból kaját veszek a suliban(összegyűjtöm és elköltöm ruhára xd.)

-holnapra nem kell tanulni és a leckét már megcsináltam(sokmindent kell tanulni és a lecke ráér a suliban)

-ma nem kaptam jegyet(csak 1 hármasat)

-anya holnap talizok xy barátnőmmel(vagyis egy fiuval xd.)

-anya a fogadóórára neked nem kell bemenned(de bizony bekéne)

-azért késtem le a buszt ,mert elveszett a tornazsákom és egész végig azt kerestem(vagyis vagy vásároltam vagy csak úgy lógtam a barátnőimmel)

és még sorolhatnám.xd.

2010. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ritka az a kamasz,aki nem hazudik és hazudott soha sem,akár kicsi,akár nagy dologban.

Én is hazudtam:

-Anya..ma elmegyek sétálni a barátnőmmel.(aha,aztán a barátnő mégcsak ott sem volt,hanem a drága pasi)

-Anya..ma elmegyek a szomszéd faluba(eddig igaz) egy barátnőmhöz/nem igaz/.(Elmegyek a pasimhoz)

-Anya..a szomszéd faluba ismerkedtem meg a pasimmal,ott volt a barátnőmékkel,és azt mondta,hogy tetszek neki.(aha,persze..iwfwn ismertem meg azt a pasit,de ő valóban a szomszéd faluban lakik,az a barátnőm pedig akkor nap itt volt,ahol én lakok,csak mondtam a lánynak,hogy kerülje az xy utcát,amibe én lakok.)

Még volt több is,szégyellem is,de akkor azért nem mondtam meg az igazat,mert vagy szégyeltem,vagy nem engedett volna különben el,hiába beszéltük meg volna..és anyámmal bármit is megbeszélni halálos,nagy procedúra..:|

De persze mostmár nem hazudok.Fontosabb dolgokban még nem hazudtam.

2010. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

Hát régebben nem mondtam el, hogy az angol dogám 2es lett [jó tanuló vagyok, csak nem értettem]-ez nem derült ki, mivel évvégén 5ösre lettem lezárva angolból xD

Akkor kaptam 3ast szintén dogára, az aztán kiderült, anyám kérdezte mért nem mondtam el, én erre azt mondtam, hogy aznap nem voltam suliban [ez igaz], és nekem nem mondta meg senki, hogy hányas lett a dogám xD

-Ha sok pénzt költünk el apuval mikor bevásárolunk [apu velem van xD-természetesen a pénz nagy részét rám költsük], akkor mindig csak kb a fele összeget mondjuk meg anyunak :D:D

2010. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de rosszak vagyunk :)Az én hazugságaim:

- anyu a szülinapomat ünnepeltük az egyik fagyizóban egész nap (egy másik városban voltam egy fiúval)

- anyu nincs házi és holnapra megtanultam (rá se néztem a táskámra)

- elmaradt a 6. óra

- nem próbáltam még ki a cigit (passzív dohányos vagyok)

- olyan jót aludtam tegnap éjszaka (közben meg kint bámultam a csillagokat és néztem a hajnalt)

- anyu mindent megettem ami ebédre volt (levest sosem eszek)

^^ezek még csak kisebb dolgok nagyobbak nem igazán történtek

2010. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Utlosó,én pont ugyanezeket csináltam :D
2010. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nah nekem is van "1-2"

-Kész van a házim(ahha kész volt 1 hónapja xD)

-Nem kaptam semmi jegyet(vagyis kaptam 3-astól rosszabbat)

-Nem próbáltam ki a cigit és nem is fogom(de kifogom,de csak érdekel)

-Már este bepakoltam(Höhh...persze xD)

-De érts már meg hogy nem volt házi!(csak pár órányi)

-Kaptam egy szaktanárit,de ígérem nem fogok soha többet kapni(Így is akartam,de a hülye tanár adott már azon a héten)


Meg még biztos van sok csak nem emlékszek rá,de még írok,ha vmi eszembe jut.

13/L

2010. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!