Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, hazudtatok már a...

Kamaszok, hazudtatok már a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Miben? Mikor? Miért nem mondtátok meg az igazat?
2010. júl. 1. 23:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

én is szoktam xD

jó cél érdekében:D

-Shadow-

2010. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

07-11 19:23 xD háh ez jó :D

Énis ssokszor hazudtam illetve elhallgattam dolgokat. Pl az ellenőrzőmet második félévben nm mutattam meg, én írtam alá, de nem is érdeklődtek mert mindig elmondtam a jegyeimet (4,5,3asokat ;P) persze kettesekkel voltam teli, meg beírásokkal is.

Akkor nálam is megvan ez a "ottalszom a bnőmnél, mert csajbulit tartunk, meg szülinapja van(kicsit fura lehet hogy egy évben többször is van szülinapja)" közbe egész éjszaka házibuliba voltunk :D

Meg h nem iszom és nm cigizem...(köhömm..) bár ezekről inkább nem számolok be xD Meg az órarendem végére oda írtam egy-két tesi illetve angol órát, hogy tudjam mire fogni, hogy később jövök haza...:D x'D élvezem a kamaszkort :D persze már buktam le....:/:/ xD nem volt szépélmény, de azóta jobban vigyázok ;PxD

Akkor "nem

2010. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, hogy neked mekkora ötleted van :D Ez a kamu óra az órarendben ez hatalmas! El sem hiszem, hogy kamasz koromban ez nekem nem jutott eszembe :D
2010. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
51%
Háát muszály vhogy feltalálnom magamat xD
2010. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

volt már amikor motoroztam faluban haveroméval és (12 éves voltam) és hát mi voltunk a rajos gyerekek:D gondoltuk ,hogy el megyünk fagyizni motorral mikor már majdnem ott voltunk lám ki kanyarodik be az utcába hát persze ,hogy egy rendőr autó..........(gondoltam magamban hogy most mi a fsz lesz)

aztán becsöngettek a házunkba anyám nyitott ajtót szerencsére nem büntettek meg de nem sokon múlt és akkor kérdezte anyám ,hogy egyszer motoroztam-e én meg mondtam ,hogy persze elősször (már majdnem minden nap egy elhagyatott utcába motoroztunk akkor már csináltuk 1 hónapja hát ezmár régen volt.... de ez volt a legparásabb ügyem a sok esti verekedések mellett:)

2012. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!