Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, hazudtatok már a...

Kamaszok, hazudtatok már a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Miben? Mikor? Miért nem mondtátok meg az igazat?
2010. júl. 1. 23:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ahham:D

-Elmegyek xy barátnőmhöz. (Vagyis a pasimmal találkozok.)

-Anya...Elmegyünk sétálni a csajokkal. (Vagyis átmentem 3 bnőmhöz is xD)

-Mi? Anya mi nem mentünk be a vízbe, csak elkapott 1 locsolócső. (Vagyis nagyban fürödtünk)

-Anya, egésznap a suliban voltam. (És még sok más helyen...)

És még kisebb dolgok :D

13/Ł

2010. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
53%

Az hazugságnak számít, hogy nem mindenről számoltam be anyumnak egy-egy napokról? Mármint pl.:

Egyik pénteki napon kicsit később engedtek ki a suliból, felhívtam, és mondtam neki hogy nem fogom elérni a vonatot (ez igaz), és hogy elkísérem a Barátomat egy másik vasútállomásra, ugyis több mint 1 óra mire indul az én vonatom. Rögtön utána, a többiek elhívtak fagyizni bennünket, én meg mondtam, hogy oké menjünk. Anyum nappalos volt, vagyis este fél 10-ig nem ment haza. Osztálytársaimmal elmentünk fagyizni, csak egy kicsivel több ideig elhúzódott, mint én azt gondoltam. Este fél 7-re értem haza, fél 5 helyett!! :D Anyu még csak nem is furcsálta, hogy 2 órával később értem haza mint általában szoktam. És amikor kérdezte, hogy telt a napom, mondtam neki, hogy suliba nem volt semmi érdekes (ez igaz), suli után meg elvoltunk a többiekkel.

Na, ha ez hazugságnak számít, akkor hazudtam, ha nem, akkor nem! :D

2010. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Előző válaszhoz: 15/L (Az lemaradt)
2010. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

-A tanároknak értekezlet volt elengedtek minket/a tanár beteg volt és elmaradt az utolsó óra

-Nem kaptam jegyet (csak egy kémia TZ 2-est)

-Csak a barátaimmal beszélgettünk a városban (pár csajjal meg a barátaimmal voltunk moziban)

-Nem ittam semmit (nem volt nállam pénz)

2010. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

persze...nekem nincs jó viszonyom a szüleimmel, szal mondhatni észre se veszik ha hazudok. nem igazán szoktam , csak ha muszáj. pl. egy vicces eset, most történt a héten

kimentem pár haverral a tóra, mikor jövünk haza ott állunk a ház előtt, rajtuk vizes gatya meg egyiknek labda a kezébe, anyám kijön, hogy merészeltél elmenni a tóra?! mi , mi nem voltunk a tón, minek néz minket XD... és hát elhitte...

16/L


a többi esetet nem írom le

2010. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Hazudtam, sokszor. Egyik pedig h elkéreckedtem h kimehetek-e barátnőmmel.. közbe pasival taliztam.. :D deutána láttot.. szal mindegyik igy nagyából kiderült :D
2010. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen ártalmatlanokat füllentettem, mint egy átlagos fiatal. Szerencsére nagyon jó a kapcsolatunk a szüleimmel, így nem szorulok hazugságra.

L/18

2010. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem engednének el sehová se ha megmondanám mit is csinálunk. Nem, nem drog. :) Iszok, de csak mértékkel, sosem vagyok tajrészeg. Normálisak a barátaim is.

A "Csak filmezünk" az szintén ott van nekem is. :) Meg amikor már kb 4 hónapja voltam együtt a barátommal, és már lefeküdtem vele egyszer azt mondtam nem...

Inkább amúgy nem mondok semmit nekik, nem beszélek velük ha nem muszáj. Akkor hazudni se kell.

2010. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

ezeket nemveszem hazugságnak, mert végülis azt is csinálom, amit mondok, csak pluszba még valamit...

pl:

-elmegyek kutyátsétáltatni (+rágyújtok)

-holnap későn jövök haza, mert angol vizsga lesz (+elmegyük moziba a csajokkal)

-nem fogok se piát, se cigit venni a buliban (a cigit már magammal viszem, a piát meg más veszi)


15/L

2010. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem hazudtam komolyabban

Elég volt elhallgatni úgyis sokminden kiderült

Pl. pasival voltam kinnt (aztán faggatóztak, hogy mit kerestem vele)

Nem tudok hazudni:( Mindig lebukom

2010. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!