Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi oka lehet annak, hogy egy...

Mi oka lehet annak, hogy egy kamasz leragadt a dackorszakban?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt kell érteni, hogy 15 éves létére kb. pont úgy viselkedik, mint egy dackorszakos 5 éves: agresszív, önfejű, féltékeny, hisztizik, sértődékeny, bedurcizik, hirtelen hangulatingadozásai vannak, manipulatív (legalábbis próbál az lenni, de elég átlátszó amit csinál, pont mint egy "manipulatív" kisgyerek esetében).


Ennek a fiúnak mit ronthattak el a szülei a nevelésében? Következetlenek voltak? Vagy túl engedékenyek? Vagy bántalmazták?


2019. márc. 3. 09:37
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én is 15 éves vagyok, lassan 16, és a korosztályom nagy része ilyen.

Én példáúl nem lázadok, nem érzek semmilyen "tipikus" kamaszkori tünetet, vagy nem viselkedek másképp.

Mindenkinek más a kamaszkor, van aki lázad, van aki egy nagy kisgyerek, van aki egyik sem, embertől függ. Nem rontott el semmit a szülő, a késöbbiekben biztosan ki fogja nőni! :)

2019. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!