Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi volt életetek...

Kamaszok! Mi volt életetek legnagyobb kihágása?

Figyelt kérdés

Pl.nekem az hogy leszöktem reggel Pestre 200 km-re és hajnalban mentem haza akkor voltam 14.


Kort és nemet:)



2019. márc. 20. 10:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
31%

Bolti lopás. Ez alatt ne nagy értékű tárgyra gondolj, hanem pl cukormentes protein szelet ami amúgy marha drága, Kinder bueno, kimérős magvak ilyesmik.

Megbántam? Egyáltalán nem. Nem bántottam ezzel senkit, sem a boltot sem a céget. Legyártják 100ftert és eladják 600ert. Én meg Nem fogok ilyenekert pénzt kiadni. 16/17 évesen (17l)

2019. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó te egy idióta vagy.
2019. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
38%
Kivertem a f....m
2019. márc. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
74%

Volt pár.


Augusztus 20 Budapestre felutaztunk, kb 150 km, azt kamuztuk, hogy a szomszéd faluban vagyunk egy osztálytársnál. Ekkor 15 éves voltam.


Aztán 15 évesen kiutaztam Belgrádba egy sráchoz , akit neten ismertem meg. Szülőknek azt kamuztam, hogy Szegeden vagyok a barátnőmnél akik előtte 1 évvel oda költöztek. Na ez elég veszélyes volt, hála ég a srác nem valami pszichopata gyilkos volt, nem tudom hogy gondoltam ezt. De azóta is szuper barátok vagyunk a sráccal amúgy!! Több mint 10 éve..


17 évesen majdnem túladagoltam magam egy koncert előtt, azóta egyszer se használtam semmi kábszit, legalább az intő jel volt, nagyon megijedtem tőle...


Szexeltem egy sráccal a suli folyosón, 16 évesen. Igaz este 6 körül volt, esti rendezvény volt, mi előbb bementünk kicsit :) Szóval alig volt valaki az épületben.


Hjaj, régi szép idők :)

Szerettem veszélyesen élni


26N vagyok már most :D

2019. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt olyan, hogy barátnőmmel felszöktünk Pestre 15-16 évesen, közben azt mondtuk, hogy a közelben túrázunk. Aztán később elmehettem egy szervezett, ottalvós programra pár napra és a koleszban tiltás ellenére beszökött hozzám a barátom és együtt aludtunk, de ezek nem olyan nagy történetek. 20/L
2019. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%

Kimásztunk a koliablakon kocsmázni gimiben, majd hajnali háromkor szerintünk észrevétlenül visszamásztunk. Ezt kb háromhavonta egyszer.

Anyukámnak azt mondtam, hogy az egyik osztálytársanékhoz megyek ottalvós bulira, pedig igazából az egyik barátomnál aludtam. (Anyukám nem engedte, mert én 16 voltam a srác meg 21) de ott is buli volt, voltunk vagy öten, nem bántam meg.

Biztosan volt még pár dolog, de most nem nagyon jut eszembe semmi.

2019. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#11 Én is loptam már:/ egy üveg Jägermeistert nem vagyok büszke arra a tettemre:(


A kolis dolgok nekem is megvoltak xD csak az ablakonbemászást nehéz ott megoldani mert mi lányok a 2. emeleten vagyunk:D

2019. ápr. 5. 02:01
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktem a kolibol egy csavoval akit egy buliban ismertem meg. Kiderult hogy csak szexelni akart volna velem aztan tole is megszoktem (eleg jo futo voltam sportoltam) :D ja meg erettsegi utan ugy berugtam egy szobatarsammal a koliba hogy odahanytam az agy melle es aludtam tovabb azt mondta a nevelonk akit amugy utaltam ha reggelig feltakaritom ne lesz gond belole :D most 23/l vagyok
2019. ápr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
65%

Kisgyerekkorom legnagyobb kihágása az ötszöri, kb. 60-70 ezer forint összegű bolti lopás volt.


Kamaszkorom legnagyobb kihágása pedig az volt, mikor a 2018-as nyáron rendszert csináltam abból, hogy kiszöktem otthonról. Alapvetően szerintem ez nem lenne akkora bűn, nem mondom, hogy ez a követendő példa, de szerintem minden gyerek szökött már el egyszer-kétszer otthonról. A probléma ott volt, hogy 10 körül, mikor a szüleim elaludtak, indultam el. De nem úgy, hogy kisétáltam az ajtón. Az túl egyszerű lett volna. :) A mi erkélyünk párkányára állva átléptem a szomszéd erkélyének párkányára és ő engedett ki az ő ajtójukon. A gond ott van, hogy a hatodik emeleten lakunk, olyan 23-25 méter magasban. Pár centi, egy rossz mozdulat és most nem tudnám ezt, itt írni. A másik dolog, a szomszéd hölgyet nem érdekelte, hogy merre vagyok, mit csinálok. Bármi bajom esett volna, senki nem tudta volna merre vagyok. Mindig egy bizonyos társasághoz, és néha abból egy fiúhoz szöktem. 4-ig - 5-ig voltam vele/velük, utána jött ismét a procedúra, a visszamászás.

2019. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
38%

(Véletlen küldtem el, gyorsan befejezem a történetet)

Ez talán még rosszabb is volt a kimászásnál.

Rengetegszer játszottam ezt el, konkér számot nem is tudnék mondani, csak saccolni tudok. A szüleim mai napig nem tudják ezt az egészet, kivéve, ha ezt elolvassák. :)


Megbánni nem bántam meg a történteket, de biztosan nem csinálnám meg újra.


16/L

2019. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!