Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mit éreztek életetek...

Kamaszok, mit éreztek életetek legnagyobb hibájának?

Figyelt kérdés
Mi az a dolog, amit a legjobban megbántatok?
2015. febr. 22. 16:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Apróságnak hangzik, de azt, hogy nem figyelmem jobban magamra, és (nagyon nagyon) meghíztam.

Tényleg rettenetesen bánom, mert csak

2015. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam a teljes választ, úgyhogy nem értem miért csak ennyi lett elküldve, de mindegy, még egyszer:


Apróságnak hangzik, de azt, hogy nem figyelmem jobban magamra, és (nagyon nagyon) meghíztam.

Tényleg rettenetesen bánom, mert csak annyit kellett volna tennem, hogy normálisan eszem és néha eljárok kicsit sportolni. De én meg ehelyett teljesen összevissza csináltam mindent.

Brutálisan sokat híztam, de ez még a kisebb baj, mert akármikor lemehet, viszont a bőrömet rettenetesen tönkretettem, és már sosem lesz tökéletes, mint régen. 18 éves létemre tele van striákkal a karom, a mellem, a combom, a derekam, a hasam, a térdhajlatom... A hasam konkrétan úgy néz ki, mintha kb. 5 gyereket kipottyantottam volna már magamból. Kíváncsi vagyok mi lesz, ha még ténylegesen szülök is egyszer...


Ezenkívül nem bántam meg semmit, mert a hibák is részesei az életemnek, és nélkülük nem lennék ma az az ember, aki vagyok. De ezt amit leírtam visszacsinálnám, ha tehetném.

2015. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem vallottam be annak a fiúnak ,akit szeretek, hogy szerelmes vagyok belé már 5éve. Ő azóta boldog egy másik lánnyal,szóval valószínű sosem tudja meg.
2015. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedtem el egy embert még idejében ahhoz, hogy elkerüljek egy csomó lelki problémát.
2015. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vigyáztam eléggé a fogaimra.

Sajnos nem figyeltem rájuk eléggé oda, és volt, hogy heteken, sőt hónapokon keresztül nem mostam fogat. Mára iszonyat sok problémám van velük, kb. a 20%-uk ép még, a többi lyukas, volt tömve vagy egyszerűen csak hiányzik.

Egyébként nem sok dolgot bántam meg, igyekeztem kihasználni a lehetőségeimet.

16/L

2015. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem életem legnagyobb hibája , de én sem figyeltem oda eléggé anno pedig rendszeresen sportolok ,sokat (bár nálam ez genetika is) , de a kajálásra nem. Bár most már igen. Illetve ,hogy éveken keresztül a legjobb barátomnak hittem/tartottam valakit akiről kiderült ,hogy csak kihasznált.
2015. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2 exemet is, ha előre tudom, már kapásból hátat fordítottam volna nekik
2015. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Amit jelen helyzetemben a legjobban megbántam, azt 14 évesen "követtem el". Miután nyelvi előkészítő osztályba jelentkeztem és a kezdő csoportban kezdtem, a tanárok szóltak, hogy mivel a kezdő-haladó csoport 21-13 főre oszlott, pár embernek át kéne mennie a haladóba. Mondván "nem lesz különbség, ugyanúgy előről kezdenek mindent, mint a kezdők".

Így jelentkeztem, hogy átmeyek a haladóba. Mikor a kezdő csoport 2 könyvvel volt lemaradva, mert ők megtanultak mindent rendesen, mi meg rohantunk, próbáltam visszarakatni magam a kezdőbe, de nem hagyták. Azóta is minden félévkor buktam, egyedül most utolsó évre sikerült megtanulnom németül, mivel 2 hónapot kint dolgoztam Németországban.

Ha visszamehetnék, sose jelentkeznék a haladó csoportba.

2015. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azt bántam meg a legjobban, hogy nem tanultam elég jól a középiskolában.
2015. febr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ó, az én életem tele van rossz döntésekkel. Nehéz lenne bálasztanom. Talán az, hogy nem léptem idejében, hogy Ő az enyém legyen, és most már késő. :(
2015. febr. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!