Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi volt életetek...

Kamaszok! Mi volt életetek legnagyobb kihágása?

Figyelt kérdés

Pl.nekem az hogy leszöktem reggel Pestre 200 km-re és hajnalban mentem haza akkor voltam 14.


Kort és nemet:)



2019. márc. 20. 10:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%
Hát egyszer én egy bagy bajt csináltam,ittam vizet de nem ásvány vizet hanem csap vizet
2019. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
43%
Nem a perforációnal téptem a wc papírt. Anyukám szerint csak 4 kockányit téphetek, de igy mindig 4 és fél jut.
2019. ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off: talán összesen 3 órát lógtam el gimiben (de vagy amiatt mert késtem és nem volt képem bemenni, meg tudtam, hogy a tanár azzal irat röpdogát, aki késik... :D, vagy amiatt mert épp más tárgyból házit csináltam vagy témazáróra tanultam. Egyszer meg szimplán csak tesi óra helyett ebédeltünk. Nem nagy dolgok - a többiekéhez képest. Egy időben volt olyan, hogy kicsit kevesebbet jártam suliba, nem voltam soha lógós, de abban az időszakban minden összejött és lelkileg elég rosszul voltam, emiatt pedig többször is lettem beteg.


Amit szégyellek az az, hogy egyszer nem akartam suliba menni, mert elegem lett mindenből (sok nehézség egyszerre jött...) és reggel csak feküdtem csukott szemmel, a szüleim meg hiába keltegettek, nem nyitottam ki... Ők persze megijedtek, kihívták a mentőket, és csak akkor keltem már fel amikor azt mondták, bevisznek megfigyelésére (azt hitték begyógyszereztem magam.) ezt szégyellem és bánom de visszacsinálni már nem tudom...


Ezeket leszámítva tényleg jó gyerek voltam. Soha nem drogoztam, részeg sem voltam mai napig sem, cigit is csak kipróbáltam, nem pasiztam. Már néha bánom, mert egy-két cifrább dolog lehet belefért volna. Próbáltam én lenni a jó, mert a húgom viszont rengeteg hülyeséget csinált (többször elszökött, hétvégére haza se jött, bulizott hetente többször hajnalokig, ivott, cigizett, elutazott egyedül vagy barátokkal szó nélkül más városokba.. Stb...) és nem akartam én is terhelni a szüleimet egyéb húzásokkal.


Még ami eszembe jutott, hogy néha követtünk barátnőkkel nekunk tetsző srácokat, de olyan is volt, hogy az egyik fiatal férfi tanárunk után leskelődtünk, követtük, hogy megtudjuk merre lakik. :D


Azt hiszem, ennyi.. :)

2019. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#23-mas vagyok. Azóta lassan 29 vagyok és lány/nő - mikor, melyiket érzem inkább. :)
2019. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Nekem hala istennek nem volt szigoru az anyukam de a testvere annal inkabb es habar ritkan jott hozzank, a nagy lazadasaim mindig az o jelenlete hatasara tortentek, mert rettegtem a velemenyetol, vagy attol amit kapni fogom tole ha kiderul. (Nem vert soha meg semmi de olyan hegyibeszedeket tartott hogy napokig kattogott az agyam hogy mit rontottam el, hol van bennem a hiba)

Sok kis stiklim volt az evek alatt, volt amit sosem tudott meg, de volt olyan is amivel eleg csunyan lebuktam es akkor jott a hegyibeszed :D A legdurvabb talan megis az volt, amikor 17 evesen elveszitettem a szuzessegemet, es onnantol kezdve a baratom rendszeresen aludt nálunk,persze csak akkor ha a nagynenem nem volt ott. Es egyszer veletlenul elaludtunk, o meg elobb jott es rank nyitott. Akkor tudta meg hogy baratom van es hat lett is belole nem kicsi balhe :D Amugy a sraccal azota is együtt vagyok, jegyben járunk es minden oke, de akkor ez nagyon durva balhe volt.

20/L

2019. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

17 voltam

Éjjelre Bp-re mentem, chat.hu-n megismert fiúval találkoztam

Azt mondtam a koliban leszek

(110 km)



17-18 marihuana fogyasztás...


Kb ennyi

2019. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!