Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Megengednétek a 16...

Szülők! Megengednétek a 16 éves lányotoknak a tetoválást ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A nagyim egyik üzenetét szeretném magamra tetováltatni a csuklómra a saját kézírásával.

2019. ápr. 15. 20:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Írja le a nagyi egy papírra, aztán ha elég idős leszel ott lesz
2019. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem engednem, 33 eves vagyok, az egesz hatam tele van tetovalva plusz a talpamon is van.

Nem szeretnem, ha olyan helyen lenne a lanyomnak tetovalasa, amit nem tud eltakarni, ha el "kell"...

Megprobalnam megbeszelni vele, hogy varjunk meg es akkor elviszem egy profi tetkoshoz, de addig is egyutt probaljuk meg kitalalni a tetovalas uj helyet, esetleg a "sallangot" hozza! :)

2019. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelmű nem!
2019. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
Tokmindegy itt ki ingedne vagy ki nem a dontes a te anyukade
2019. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megkérdeztem anyukámtól és azt mondta hogyha 17 leszek megcsináltathatom és addigra nem is deformálódik el és valamennyire túl leszek a halálán.
2019. ápr. 16. 17:53
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Biztos hogy nem engedném ennyi idősen.
2019. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
90%
Én leszek itt szerintem az egyetlen aki nem gondolja, hogy hülyeség 16 évesen tetováltatni. Én 17 évesen csinaltattam az első tetkomat és nem bántam meg. Szeritnem egy 16-17 éves el tudja dönteni, hogy a saját testével mit akar kezdeni. Inkább a helyet kell jól megválasztani, mert van egy-két hely ahol nem dolgozhatsz ha az ujjadon van a tetkó. De összességében ha megbánja akkor majd tanul belőle, hogy legközelebb jobban átgondolja mit akar. És amúgy is, ez csak a test, külsőségek és 80 év múlva úgyis meghal, senkit nem fog érdekelni hogy 16 évesen mit csinált vele. Ez az én véleményem.
2019. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!