Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves lányok a mai világban...

12 éves lányok a mai világban tényleg bajszot szedetnek, szempillát festetnek tartósra, borotválkoznak bugyi alatt, vagy csak az én ismerősöm lánya? Készülhetek én is ilyesmikre nemsokára a lányaimmal?

Figyelt kérdés
Én 14 évesen kezdtem szőrösödni. Tudom, hogy korábban érnek, de bajszot szedetni, meg borotválkozni?
2019. máj. 3. 19:12
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
88%
Hát figyelj. 12 éves vagyok, a lábam nyáron SZŐRTELENÍTŐKRÉMMEL megcsinálom. Amúgy nem,mert hosszú gatyában vagyok. Nyáron a bikinibonalat is megcsinálom. Ma már 11-12 évesen szőrösödnek a lányok. A bajuszkát és a hónaljat is 1-2 naponta leborotválom. Nemtudom mások mit gondolnak,de azt kijelenthetem,hogy egy korombelit nagyon nagyon zavar ha szőrös. Az egyik osztálytársamnak szőrös a hónalja és folyton azzal piszkálják. Szerintem mindenképp engedd a lányaidnak a szőrtelenítést. (Ha ez egyáltalán kérdéses)
2019. máj. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki divatból teszi. De tény, hogy hamar érnek. Húgomnak 10 évesen szörösebb volt a lába, mint nekem felnőttként, a bajszáról és a szemöldökéről ne is beszéljünk. Neki az anyja ilyem mediterrán típus, örökölte. Szerencsére apáról vagyunk testvérek.
2019. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 stevejones ***** válasza:
82%
Igen, 11 éves kortól már olyan a szőrzetük, hogy indokolt lehet elvinni kozmetikushoz. Azt javaslom, hogy profi kozmetikushoz vidd( fanszőrzet láb, hónalj). És nem kell senkinek sem mondogatni, és akkor rendben lesz minden.
2021. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nekem két lányom van, a nagyobbik 14 évesen, a kisebbik 12 évesen kezdett szőrteleníteni (2 év van közöttük, szóval egyazon nyáron). Hónalj, láb, kar, intim.

Tőlem örökölték sajnos a szembeötlő fekete szőrzetet. Teljesen egyetértettem velük, én 20 éves korom óta nyaktól lefelé szőrtelenítek.

A nagyobbik lány kifejezetten csendes, magának való, egyáltalán nem gondolnám, hogy fiú lett volna a dologban.

Öltözőben, zuhanyzóban (sportol a mai napig) ez része a megjelenésnek.

2021. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!