Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után hasleszorí...

Császármetszés után hasleszorító öv, vagy hasleszorító bugyi a jó?

Figyelt kérdés
Már a kórházi csomagban kell vinni. Az öv nem bántja a sebet? (Bugyinál az Anita ReBelt 1885 tetszik, de macerás felvenni, meg hát ha vérzek...)

2018. okt. 6. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Semmi ilyesmit nem vittem, mi az hogy " kell "

vinni? Azt viszel amit akarsz. Soha nem is használtam császár után semmit, egy héttel később már feszes , lapos hasam volt. Ez genetika kérdése nem ővé.

2018. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom nem ajánlotta,azt mondta jobb ha az izmok dolgoznak könnyebben megy vissza a has.Hozzateszem vettem, otthon megpróbáltam feltenni de nagyon fájt tőle a sebem.Kesobb meg már értelme nem volt.
2018. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsonel probaltam felvenni, szoritott, kenyelmetlen volt, de szerintem azert mert nem jo meretet kaptam. piciket hasznaltam csak, nem tudom attol vagy sem de hamarabb ment le a hasam.

Masodiknal egyszer se hasznaltam, es nagyon nehezen akart visszamenni a hasam.

Most harmadiknal veszek egyet ami jo meretbe es ahogy tudom hasznalom. Amugysem kell hogy orakig rajtad legyen egyszerre. Ahogy kenyelmes

2018. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt
2018. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a kórházban nem használtam. Nem is javasolta senki. Itthonra viszont vettem övet, és sokkal kevésbé fájt a hasam, hogy tartotta valami. Ami fontos: még felkelés előtt, háton fekve kell felrakni, amikor automatikusan 'beesik' a has, utána oldalra fordulva felkelni.

Ha állva teszed fel, akkor tényleg csak leszorítod vele a hasad, ha fekve, akkor tart is.

2018. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is ovet hasznaltam. En nelkule alig tudtam mozogni. Es valoban ugy kell feltepozarazni, ahogy az utolso irta. Bugyim is volt, vegulis az is jo volt, bar azt keveset hasznaltam.
2018. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, beszámolok a tapasztalatról. A leszorító öv nagyon jó szolgáltatot tett, az első héten nem tudtam hordani, ágyban nem is lett volna sok értelme. Utána jól támogatott, enyhe túlzással, mintha nem is lett volna ott a seb (egyébként függőlegesen vágtak). Kb. 2-3 hét után kifogytam belőle, akkor következett a leszorítós bugyi,amiből szintén hamar kifogytam, de lehet, hogy csak a méreteket választottam rosszul. Az övet fekve jó feltenni, amikor beesik a has, bár nem árt hozzá még plusz két kéz.
2019. febr. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!