Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 15 éves lányoto...

Elengednétek a 15 éves lányotokat egy fesztiválra déltől éjfélig a barátnőivel?

Figyelt kérdés
A fesztivál 50 km-re van tőlünk, vagy a 15 éves testvérem barátnőjének a szülei vinnék ki őket és hoznák (viszont a szülei nem maradnak ott), vagy a húgom barátja, aki 19 éves, de nem tudom, ott maradna-e vagy sem. Otthon nem akarják elengedni őt , mert a húgom barátjait sem ismerik, egyszerűen nem akarja bemutatni őket a 15 éves tesóm.

2019. máj. 26. 09:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha ott lenne egy szülő (akiket ismerek, de minimum egy telefonszámot adnak) akkor elengedném feltételekkel (2 óránként telefon/SMS stb...). Így nem.
2019. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%

2 óráőnként sms biztos j buli lenne :D

hálisten nem ajtatok múlik és jó eséllyel elengedik.

2019. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
Nem 15 éves kislánynak való, főleg nem éjfélig. Még napközben esetleg.
2019. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%
Remélem az árát is ő teremti elő..
2019. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
96%

Pontosan 10 évvel ezelőtt voltam 15 éves. Engem elengedtek a barátaimmal a teljes fesztiválra, mindegyik napra, de szülők jöttek értem. Annyiból egyszerűbb volt, hogy abban a városban lakunk, ezért mehettem minden nap.

Ha tényleg mennek értük a barátnő szülei,szerintem nem kéne ebből problémát csinálni. Anyudék beszéljenek a barátnő szüleivel, hogy tényleg vállalják-e a fuvarozást.

Én se cipelnek haza az összes barátom, nem kell mindenkit kikérdezni.

Ti ismeritek a húgotokat, ha megbízható, simán elengedném

2019. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Mi az, hogy nem akarja bemutatni azokat, akikkel menne? Biztos jó arcok akkor. Maradhatna szépen otthon.
2019. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
63%

ha már 15 évesen pasija lehet nem hinném hogy egy fesztivált tiltanának meg neki. Szűznek úgyse szűz már.


Én személy szerint nem engedném a sajátomat, mert látom hogy nem eléggé felelősségteljes, és könnyen befolyásolható.

2019. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A hugom a barátjával csak vasárnaponként találkoznak 2 órára naluk, szoval az anyja is ott van. Biztosan szűz még, ő komoly lány. Amugy nem lesz elengedve, csak kivancsi voltam a ti véleményetekre is. Köszönöm
2019. máj. 27. 11:17
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!