Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normalis ha valaki nem csomago...

Normalis ha valaki nem csomagol a gyerekenek tizorat?

Figyelt kérdés

Csunyan osszevesztem a testveremmel tegnap, mert kiderult, hogy a 11 es 13 eves gyerekei heti 2x3 is csak ebedet esznek eloszor, olyan 2 fele suli utan otthon. Addig semmit.


Kerdeztem a gyerekektol, hogy nem ehesek-e bent az iskolaban, es mondtak, hogy de. Bent az iskolaban van ingyen kifli es tej, de azt mondjak, hogy azt nem szeretik. Reggelizni otthon nem kapnak.


Szova tettem, a testveremnek, hogy ez nem normalis, mire a valasza, hogy reggelizni nincs idejuk a gyerekeknek, egyebkent persz kapnanak, mert ha csak ki nem rangatja az agybol oket, akkor enni nem kelnek fel 10 percel hamarabb. Szendvicset meg nem csomagol, mert egy csomoszor hoztak haza kibontatlanul. Vagy talalta meg a taskajukban napokkal kesobb... Es egyebkent is 11 es 13 evesen, ha akarnak nyugodtan csomagolhatnak maguknak szendvicset. De nem teszik.


Hat szerintem meg pont, hogy akkor is kellene csomagolni, mert sosem tudhatod, hogy mikor lesz ehes a gyerek.



2019. jún. 4. 13:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
19%
Én még fel is pofoznám öket,hogy a táskájukba hadgyák a kaját megromlani.
2019. jún. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
64%
A leírást elolvasva ebben az esetben sztem igen. A kiskölkök rettenetesen el vannak szállva, nem becsülnek semmit. Ebben az esetben ők választották, hogy éheznek, ha jaj, a kifli nemfincsiiiiii, anyu szendvicsét meg hagyjuk megromlani... mondjuk picit jobban elmagyaráznám a szülői részről a gyereknek, hogy enni igenis kell, és hogy a kifli meg a szendvics is van olyan jó, mint amire ácsingóznak (le merem fogadni, hogy egészségtelen büfékosztra ácsingóznak, aztán játsszák a hattyú halálát).
2019. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ja, és 10 évesen már tudtam szendvicset készíteni, csomagolni magamnak... egy kiskamasz már nem kisbaba, akit ki kell rugdalni a konyhából. Ha anyu szendvicse nem jó, készítsen magának.
2019. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
84%

Az enyém dettó ezt csinálja. A fiamnak csomagolok, ő általában meg is eszi, a lányom viszont mindig bontatlanul hazahozta. Kérdeztem, mégis mit csomagoljak? Hát, croissant, kakaós csiga. Ja, persze 300 ft darabja, a szenvdics neki meg derrogál. Mondtam, hogy ott a konyha csináljon magának olyan szendót, amit szeretne, tonhalkrém, májkrém, szalámi, felvágott, lekvár, méz, amit akar. Nem, neki az nem kell. Hát akkor tudod mit? Éhezzél gyerekem! Én is úgy voltam vele, majd ha éhes lesz, akkor csomagol magának, vagy kéri, hogy én csomagoljak. De hogy minden nap kidobjuk a kaját, azt nem engedem én sem. Azóta nem eszik, csak reggel, meg du 2-kor ebédet a suliban. Én sem örülök ennek, hogy éhezik, de most mégis mit tudnék csinálni? Nem dobáljuk ki a kaját, mert őnagysága finnyás.

Ha éhes lesz, megeszi.

2019. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
En eleg koran az onallosagra voltam nevelve kicsi koromtol kezdve. Amikor elkezdtem a sulit anyu minden reggel csomagolt tizorait es teat hozza. Reggelit mindig kaptam kakao szendvics vagy peksuti annelkul el se engedett de a tizorai szenyak mind ott landoltak megpunnyadva a taska aljaban ezert persze mindig szidott h a draga szendvics😊igy mikor mar nagyobb lettem megtanitott ra hogy a tizorait magam keszitsem el mert nagylany vagyok meg is tettem de ugyanugy fekudt a taskaba es inkabb az iskolabufebe kaphato csokicsiga jobban csuszott vagy az se. Kesobb mar az esti fozesekrol is leallt mivel en nem menzan nottem fel s nem is voltam akkor meg napkozis igy minden este fozott hogyha megjovok a sulibol tudjak mit ebedelni. Hat mondanom sem kell az ebed ugy ahogy volt ott possadt a hutobe inkabb elmentunk mekizni a haverokkal suli utan.
2019. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!