Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha valaki ilyet enged meg a gyerekének?

Figyelt kérdés

Voltunk egy ismerősnél pár napja, de még mindig nem térek magamhoz. Nagyon szép házuk van, de van egy rész a falon ami a gyerek "rosszaság-fala": oda firkálhat bármivel, ragaszthat matricát, festhet, bármit csinálhat.


Miért enged ilyen valaki a gyerekének? Miért kell ennyire elkényeztetni, hagyni hogy ne legyenek szabályok?


2014. máj. 16. 17:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel baj. Vannak szabályok ott is. Oda rajzolhat, màshova nem.
2014. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem tök jó!!!!!
2014. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ez az arany középút a semmit sem szabad és a mindent dzabad között...anno nekem is csináltak a szobámban egy ilyen falat anyuék, és teljesen meg voltam vele elégedve, nem is firkáltam össze máshol a falat.

Amúgy azt hiszem lehet is direkt ilyen fehér tapétát venni, ami direkt gyerekszobába való és erre van kitalálva.

Semmj baj nincs ezzel...hagyva van, hogy a gyerek kibontakozzon, de mégis ésszerű keretek között. :)

2014. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Így sosem fogja megtanulni a gyerek, hogy a másik munkáját tisztelni kell.
2014. máj. 16. 17:56
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb lenne a lakásunk,én is megengedémDe mivel csak 1,5 szobás elég zsúfolt, kevés a szabad felülelet.
2014. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne tudná, hogy tisztelni kell más munkáját? Csak arra a falra rajzolhat, betartja nem? Nagyon jó dolog ez. Van a konyhában is általában egy olyan szekrény szinte mindenkinél, ahonnan pakolhat a gyerek amikor kicsi. Nincs ezzel semmi baj. A baj akkor van, ha sz@rik a rendszerre és végig firkálja a házat.
2014. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A màsik munkàjànak tisztelete nem a firka-falon múlik.
2014. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a baj. Nem az egész lakás firkás-matricás, hanem "van egy rész a falon". Akkor lenne következetlen, kényeztető, ha bárhová rajzolhatna. Ez teljesen szabálytudatos.
2014. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

On: persze, nekem is volt ilyen gyerekkoromban, és nálunk is van a gyereknek. Még mindig jobb, mint ahol a bútorokat matricázzák össze, és valahol azért ki kell élni magukat. Nem élhetnek csak szabályok szerint. Mond neked valamit az a szó, hogy gyerek?


Off: remélem, hogy nekem nincsenek ilyen ismerőseim, hogy miután etetem-itatom-fűtök rájuk a saját lakásomban, és használja a vécémet, azok után idejön és panaszkodik rám...

2014. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
ez nekem is baromira tetszik.. én is fogok csinálni ilyet a fiam szobájába :D
2014. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!