Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyereketek szobájának...

Kamasz gyereketek szobájának az ajtaja kulccsal zárható?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról, ha a kamasz gyerek igényli, hogy zárható legyen a szobája?
2019. jún. 5. 10:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekkoromban belülről zárható lett volna, de nem kellett, elég volt becsukni, ha arra volt szükség / olyan kedvem volt. De általában résnyire nyitva volt, az jelentette azt, hogy "nyugodtan gyere be, ha akarsz":) Szóval nálunk kopogás nem volt. Ha be volt csukva az ajtó, akkor anyám bekiabált (nem ordított), ha akart valamit.
2019. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

EGy normális szülö kopog és ha a gyerek nemet mond azt is megérti.

Föleg, hogy a zárt ajtok nagyon veszélyesek, egy tüz esetén szinte esélytelen a menekülés, föleg ha a telefon éjszaka töltés alatt gyullad ki és még lenne esélye a gyereknek kijutni, de kizárni már nem.

De más probléma is lehet, és a szülö nem tud bejutni hozzá.


Nekem volt gyerekként külön szobám de soha nem zártam, söt csak behajtottam.

2019. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hál istennek anyámék tudnak kopogni ellenben anyósjelolt még azt se hagyja a fiának, hogy becsukja az ajtaját
2019. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt anno kulcsom, de nem is emlekszem, hogy ram tortek volna az ajtot. Alapbol nyitva tartottam az ajtat, ha meg be volt csukva, akkor bekem hagytak, mert sejtettek, hogy epp nem vagyok tarsasagra. De ha hazamegyek es az ocsemnek be akarok koszonni, akkor en is mindig kopogok. (Mas kerdes, hogy sose valaszol, mert mindig a fulen a fejhallgato)
2019. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kopogás nem egy nagy divat. Ha lesz gyerekem alapnak fogom venni, hogy kopogok és ha elég nagy a kulcsot is megkapja a szobájához.

Tesóm rendszeresen szórakozott azzal, hogy benyitott, szándékosan nyitva hagyta az ajtót. Volt, hogy pont az ajtó mellett álltam és egyszer csak nekem vágták. Vagy nyáron pólónélkül aludtam, hallom, hogy nyílik az ajtó, már mondja amit akar apám és cseppet nyomdafestéket nem tűrően reagáltam. Persze én voltam a szemét, amiért így merek beszélni.

2019. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Nagyfiam 17, van kulcs de ritkán zárja. Alap dolog a kopogás, fürdőben is, szobákban is.

Ha itt a barátnője és filmeznek nem szokja zárni, ha pedig khm... akkor volt már hogy bezárta de akkor sem szokta midig...

2019. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz gyerekem, mindenképp kulcsos szobája lesz. Nem mintha én nem tudnám magamról, hogy nem törnék csak úgy rá / kopognék, de sajnos mélyen él bennem, hogy itthon milyen volt, amikor kidobták a kulcsot a zárból, azért, mert nem nézték jó szemmel, hogy amikor artikulátlanul üvöltöztek velem valami pitiáner dolog miatt, amiben nem is volt igazuk, és se időm, se kedvem nem volt hozzá, kulcsra zártam a szobámat...
2019. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!